Dünyada İlk: 3D Yazıcı İle Bir Tekne Üretildi! - TeknoDiot.com

Dünyada İlk: 3D Yazıcı İle Bir Tekne Üretildi!

Abone Ol 

Maine Üniversitesi sadece bir baskın  üç dünya rekoru kırdı . Başlıktan da anlaşıldığı sırada 3D yazıcıyı bir devasa büyüklükte tekne üretildi.

takipçi satın al
takipçi satın al

Dünyanın en büyük prototip polimer 3D yazıcıyı kullanan bir UMaine ekibi, dünyanın en büyük 3D tasarımı nesnesi olan dünyanın en büyük 3D tasarımı teknesini üretmeyi başardı.

Yeni bir yakalanmış video geminin yapılış aşamasını izlemenizi bekliyor, üç günlük inşaat yarım dakika içinde bir araya geliyor.

3D Yazıcıyla Devasa Boyutlarda Bir Tekne Üretildi

UMaine’nın Gelişmiş Yapılar ve Kompozitler Merkezi, 3D baskı teknesini Perşembe günü hazır bir törenle tanıttı ve Guinness Dünya Rekorları yetkilileri grubun henüz yeni rekor kırıldı doğrulamak için hazırlandı.

:: Apple Sağlık Konusunda Çığır Açıcı Üç Çalışmayı Duyurdu

Etkinliğin sonunda, ekip, 3 metrelik 25 kilometrelik 5.000 kiloluk geminin 3Dirigo adlı gemisinde denize elverişliliğini, çok yönlü bir dalga havzası ve yüksek odalarında bulunan UMaine’nin Alfond W2 Okyanus Mühendisliği Laboratuvarı’nda test etti.

Göz atın:   Samsung Galaxy Tab S6 Tanıtıldı! Özellikleri ve Fiyatı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!