Dünya Hibrit’e Dönüyor Toyota Hybrid Talks Sinpaş Finans Şehir’de - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Dünya Hibrit’e Dönüyor Toyota Hybrid Talks Sinpaş Finans Şehir’de

Dünya Hibrit’e Dönüyor Toyota Hybrid Talks Sinpaş Finans Şehir’de

Live in Sinpaş, etkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek Toyota iş birliğiyle hibrit teknolojisini Finans Şehir tanıtım ofisine taşıdı. Test sürüşleriyle hibrit teknolojisi deneyimlenirken, etkinlikte gerçekleşen seminerde bütün detaylar incelendi.

Her biri bulunduğu bölgeye değer katan, 45 yıldır farklı konseptlerle projeler üreten Sinpaş Live in Sinpaş çatısı altında bir birinden özgün etkinlikler düzenlemeye devam ediyor.

Toyota’nın konunun uzmanlarından oluşan ekibiyle 28 Eylül Cumartesi günü, Sinpaş Finans Şehir tanıtım ofisinde gerçekleşen etkinlikte geleceğin teknolojisi hibrit otomobiller ile tüm gün test sürüşü gerçekleştirildi. Toyota Corolla Hybrid, Toyota C-HR Hybrid, Toyota Camry Hybrid ve Lexus deneyimlenen özel araçlar arasındaydı.

Dünya Hibrit’e Dönüyor Toyota Hybrid Talks Sinpaş Finans Şehir’de

Geleceğin Detayları!

Etkinlikte sürüş keyfinin yanı sıra geleceğin teknolojisi üzerine Toyota Satış Eğitim Birim Yöneticisi Selim Tuncel ile seminer gerçekleştirildi.

Rebel Beans, Baldo gibi markaların açtığı standlarla da katılanlar kahve ve sağlıklı atıştırmalıkları deneme fırsatı buldular.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Türkiye’nin İlk Hızlı Şarj Özellikli Otobüsü Tanıtıldı!

Uğur Aydemir

Mercedes-Benz NAIAS Detroit Otomobil Fuarı’nda

Buğra Noyan

Mercedes-Benz X-Class, Türkiye’de

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.