Dragonhold Hikayesi ve 24. Güncelleme PC ve Mac İçin Çıktı - TeknoDiot.com

Dragonhold Hikayesi ve 24. Güncelleme PC ve Mac İçin Çıktı

Abone Ol 

Elder Scrolls Online’ın iç içe geçen hikayelerden oluşan ve bir yıla yayılan macerası Ejderha Mevsimi’nin final bölümü Dragonhold PC ve Mac platformlarında yayında. Xbox One ve PlayStation 4 oyuncuları da 5 Kasım’dan itibaren Güney Elswey’i keşfedebilecekler.

Dragonhold Güney Elsweyr’de geçiyor. Üç özgün bitki örtüsü barındıran bu yeni bölge ayrıca yeni delfler, düşmanlar, görevler, Ejderha avları ve çok daha fazlasına da ev sahipliği yapıyor. Dragonhold’u 2.000 Crown (oyun parası) karşılığında veya ESO Plus’a üye olarak (bu üyelik oyunculara ilave avantajlar da sağlıyor) edinmek mümkün. Özellikle gözüpek oyuncular 4.000 Crown karşılığında Dragonhold Koleksiyon Paketini açabilir, Efsanevi Ejderha Avcısı Binek hayvanı ve koşumu ile bir tomar Experience Scrolls kazanabilirler.

Dragonhold lansman fragmanı: 

Dragonhold lansman blog yazısı: https://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/57131/

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Bunun yanı sıra, tüm oyuncularımıza ücretsiz olarak sunduğumuz 24. Güncelleme ile de planladığımız performans geliştirmelerinin ilk dalgası geliyor. Bu ilk pakette bellek yönetimi geliştirmeleri, savaş yeteneği performans iyileştirmelerinin ilk aşaması ve tümüyle yeniden tasarlanan Grup Arama sistemi bulunuyor. Performans geliştirme planı ve yol haritası ile ilgili ayrıntılar şurada bulunabilir: https://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/56681

Öte yandan, #SlayDragonsSaveCats hayvanlara yardım etkinliği de devam ediyor ve daha şimdiden 50,000 dolar toplandı bile! Bu etkinlikte oyuncular Elsweyr’de ejderhaları öldürerek Best Friends Animal Society ve FOUR PAWS gibi iki büyük hayvanlara yardım kurumuna maddi katkı sağlıyorlar. Ayrıntılar yardım etkinliğinin resmi sayfasında bulunabilir: https://www.elderscrollsonline.com/en-us/slaydragonssavecats

Göz atın:   The Last of Us Part II'nin Oynanış Videosu Yayınlandı

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu