Tiktok Takipçi Satın Al

Dört Kameralı Xiaomi Mi 9 Explorer Edition Yolda

Geçtiğimiz yıl Xiaomi, Mi 8’i yarı saydam arka ve Mi 8 SE üst orta sınıf telefonlu gelişmiş Mi 8 Explorer Edition ile birlikte piyasaya sürmüştü.

Çinli üretici Xiaomi, 20 Şubat’ta Xiaomi Mi 9’u piyasaya sürecek. Mi 9 SE’nin varlığı hakkında bir haber bulunmamakla birlikte, şirketin Mi 9 cihazının yanında Mi 9 Explorer Edition sürümüilk kez kendini gösterdi. Xiaomi Mi 9 Explorer Edition’un sızdırılmış bir görüntüsü şimdi Weibo’da sızdırıldı. Sızdırılan görselde dörtlü kamera kurulumuyla geleceğini gösteriyor.


Xiaomi Mi 9, üçlü kamera modülünde birincil sensör olarak 48 megapiksellik Sony IMX586 kullandığını önceki haberlerimizde sizlere aktarmıştık. Üçlü kamera kurulumunun ayrıca bir derinlik sensörü ve geniş açılı bir mercek içereceği tahmin edilmektedir. Xiaomi Mi 9 Explorer Edition, dörtlü kamera kurulumunda Mi 9 modelinde yer alan aynı kamera sensörleri bulunabilir ve dördüncü merceği bir ToF merceği olabilir.

[sp-related style=”dark” id=”36742″] [sp-related style=”dark” id=”36732″]

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, 3D yüz tanıma için 3 boyutlu yapılandırılmış ışık modülüne sahipti. Ancak, Mi 9 Explorer Edition’ın 3D Face ID sensörleriyle donatılıp donatılmayacağına dair bir onay yok. Bunun yerine, telefon yalnızca bir ekran parmak izi okuyucusuna sahip olabilir. Xiaomi Mi 9, 3.499 Yuan fiyat etiketi ile piyasaya sürülebilirken, Xiaomi Mi 9 Explorer Edition 4.999 Yuan’a mal olabilir.

Dört Kameralı Xiaomi Mi 9 Explorer Edition Yolda

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu