Dört Kameralı Xiaomi Mi 9 Explorer Edition Yolda

Geçtiğimiz yıl Xiaomi, Mi 8’i yarı saydam arka ve Mi 8 SE üst orta sınıf telefonlu gelişmiş Mi 8 Explorer Edition ile birlikte piyasaya sürmüştü.

Çinli üretici Xiaomi, 20 Şubat’ta Xiaomi Mi 9’u piyasaya sürecek. Mi 9 SE’nin varlığı hakkında bir haber bulunmamakla birlikte, şirketin Mi 9 cihazının yanında Mi 9 Explorer Edition sürümüilk kez kendini gösterdi. Xiaomi Mi 9 Explorer Edition’un sızdırılmış bir görüntüsü şimdi Weibo’da sızdırıldı. Sızdırılan görselde dörtlü kamera kurulumuyla geleceğini gösteriyor.

Xiaomi Mi 9, üçlü kamera modülünde birincil sensör olarak 48 megapiksellik Sony IMX586 kullandığını önceki haberlerimizde sizlere aktarmıştık. Üçlü kamera kurulumunun ayrıca bir derinlik sensörü ve geniş açılı bir mercek içereceği tahmin edilmektedir. Xiaomi Mi 9 Explorer Edition, dörtlü kamera kurulumunda Mi 9 modelinde yer alan aynı kamera sensörleri bulunabilir ve dördüncü merceği bir ToF merceği olabilir.

[sp-related style=”dark” id=”36742″] [sp-related style=”dark” id=”36732″]

Xiaomi Mi 8 Explorer Edition, 3D yüz tanıma için 3 boyutlu yapılandırılmış ışık modülüne sahipti. Ancak, Mi 9 Explorer Edition’ın 3D Face ID sensörleriyle donatılıp donatılmayacağına dair bir onay yok. Bunun yerine, telefon yalnızca bir ekran parmak izi okuyucusuna sahip olabilir. Xiaomi Mi 9, 3.499 Yuan fiyat etiketi ile piyasaya sürülebilirken, Xiaomi Mi 9 Explorer Edition 4.999 Yuan’a mal olabilir.

Dört Kameralı Xiaomi Mi 9 Explorer Edition Yolda Akıllı Telefon Haberleri MWC 2019 Xiaomi Haberleri


Etiketler

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı