DOOM Eternal Şimdi Nintendo Switch’te

id Software’in, bu yılki Oyun Ödülleri’nde (Yılın Oyunu, Yılın Aksiyon Oyunu, En İyi Müzik ve En İyi Ses Tasarımı) dört ödüle aday gösterilen oyunu DOOM Eternal, şimdi Nintendo Switch’te oynanabilir.


DOOM (2016), Wolfenstein II: The New Colossus ve Wolfenstein: Youngblood oyunlarının Nintendo Switch sürümlerinin arkasındaki stüdyo olan Panic Button ile ortak geliştirdiğimiz sürümde oyuncular, destansı tek kişilik hikâye modunu ister evde ister dışarıda oynayabilirler.

DOOM Eternal Şimdi Nintendo Switch’te

DOOM Eternal’da, gücünü idTech 7’den alan birinci şahıs ilerlemeli çatışmada bir sonraki aşamaya ulaşırken hız ve gücün mükemmel birlikteliğini deneyimle. Omzuna takılı alev silahın, bileğine takılı bıçağın, yükseltilmiş silahların ve yeteneklerinle gelmiş geçmiş en güçlü iblis avcısı sensin.

Oyuncular, jiroskop kontrollerini kullanan bir kontrol seçeneği olan Hareketli Nişan ile hedef almalarını geliştirme seçeneğine sahipler. Bu seçenek, sürükleyiciliğin ve isabetliliğin mükemmel uyumu için analog çubuklarıyla birlikte kullanılabilir.

Oyuncular ayrıca 2’ye 1 çevrimiçi çok oyunculu deneyim olan BATTLEMODE’da yeteneklerini sınayabilirler. Bu modda tam donanımlı bir DOOM Slayer, oyuncu kontrolündeki iki iblisle, beş maçlık bir karşılaşmada kozlarını paylaşır.

DOOM Eternal Şimdi Nintendo Switch’te

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu