Tiktok Takipçi Satın Al

DOOM Eternal Çıkış Tarihi Ertelendi! Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı

id Software, DOOM Eternal’ın planlanan lansman tarihini yapmayacağını açıkladı. DOOM Eternal için yeni bir çıkış tarihi açıklandı.

id Software, bir basın açıklamasında şunları söyledi: “ DOOM Eternal’ın gelişimi boyunca hedefimiz, en büyük beklentilerinizi aşan bir oyun sunmaktı.” DOOM Eternal’ın gelişim sürecinde hedefimiz her yönüyle beklentilerinizin üzerinde bir oyun ortaya çıkarmak oldu.


Size en iyi deneyimi sunduğumuzdan emin olmak ve DOOM Eternal’ın hız ve kalite standartlarımıza uyması için, çıkış tarihini birkaç ay ileri taşıyarak 20 Mart 2020 olarak yeniden belirlemeye karar verdik. Bu gecikmenin çoğu hayranımız için bir hayal kırıklığı olacağının farkındayız ama DOOM Eternal’ın beklediğinize değecek bir oyun deneyimi sunacağı konusunda kendimize güveniyoruz.

DOOM Eternal Çıkış Tarihi Ertelendi! Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı

DOOM Eternal çıkış tarihi

  • Invasion Modu: Başka bir oyuncunun oyununa, oynanabilir bir iblis olarak girmenizi sağlayacak bu mod, oyunun çıkışından kısa süre sonra ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek.
  • DOOM Eternal’ın Nintendo Switch sürümü, diğer platformlardan sonra çıkacak. Bunun tarihini daha sonra duyuracağız.
  • DOOM 64; Nintendo Switch’in yanında Xbox One, PlayStation 4, ve PC için de çıkacak. DOOM 64’u tüm platformlarda DOOM Eternal’ın ön sipariş bonusları arasına ekliyoruz. Böylece bu klasik oyunu, yalnızca DOOM Eternal’ı ön siparişle satın alarak ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. DOOM 64, tüm platformlar için 20 Mart 2020’de piyasaya çıkacak.

Tüm DOOM hayranlarına bağlılıkları ve destekleri için minnettarız. Sizinle birlikte iblisleri paramparça etmek için sabırsızlanıyoruz.

id Software

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu