Tiktok Takipçi Satın Al

DOOM 3: VR Edition 29 Mart’ta PlayStation VR’a Geliyor

29 Mart’ta PlayStation VR’a gelecek DOOM 3: VR Edition ile iblis kesmenin yepyeni bir yolunu deneyimlemeye hazır olun.


İblis güçleri tarafından istila edilmiş UAC tesisinin kana bulanmış koridorlarını, DOOM Uzay Savaşçısı’nın gözlerinden tecrübe edin. 

Eksiksiz ve Geliştirilmiş Bir DOOM 3 Deneyimi

DOOM 3 ve Resurrection of Evil ile The Lost Mission genişletmelerini içeren DOOM 3: VR Edition, id Software’in korku aksiyon klasiğini PSVR teknolojisi için uyarlıyor. Cehennem güçleri karşısında hayatta kalırken 15 saati aşan nefes kesen aksiyon süresince yeni doku, gölgelendirici ve ses efektleri ile UAC’nin korkutucu deneylerinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarın. Çephanlikteki simgeleşmiş silahları kuşanın ve korkutucu ortamlardaki şeytani yaratıklarla savaşın. 

VR İçin Yenilendi

Sanal gerçeklik (VR) geliştirmeleri sayesinde dehşete hiç olmadığı kadar yakından bakın. Kafa takibi ile köşelerden bakabilir, el feneri takılı silahlarınızla vuruşlarınızı açılandırabilir, 180 derece hızlı dönüş işlevselliği ile sinsi iblisleri iş üstünde yakalayabilir ve bileğe takılı görüntüleme ile can, zırh ve cephane bilgilerinizi takip edebilirsiniz. DOOM 3’ün eleştirmenlerden beğeni toplayan aksiyon korku oynanışıyla sanal gerçeklik hayranlarını DOOM 3: VR Edition ile dehşet güzel bir deneyim bekliyor. 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu