Tiktok Takipçi Satın Al

DMAX Türkiye ESL Pro Tour CS:GO Turnuvasını Canlı Yayınlayacak

DMAX Türkiye, ESL Pro Tour CS:GO turnuvalarının Türkçe yayın ve dağıtım haklarını satın aldı.

Dünyanın en büyük espor şirketi ESL, premier oyun festivali organizatörü DreamHack ve DMAX Türkiye, Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) Türkiye turnuvasının son dört maçını espor dünyasıyla bir araya getirecek önemli bir iş birliğine imza attı. İş birliği, ESL’in bu sene hayata geçireceği IEM ve ESL One Turnuvaları ve aynı zamanda ESL Türkiye Ulusal Şampiyonası gibi bazı premier turnuvaların canlı yayın haklarını içeriyor.


İstanbul merkezli DMAX Türkiye, ESL ve DreamHack ile yaptığı medya hakları anlaşması kapsamında dört premier turnuvanın lisanslı içeriklerinin Türkçe yayın haklarına sahip oldu. Premier espor turnuvası ESL One Cologne 2020 Online, IEM New York 2020 Online, ESL CS:GO Major ve Türkiye Ulusal Şampiyonası, DMAX Türkiye’nin lineer ve dijital kanalları aracılığı ile canlı yayınlanacak. Ağustos 2020 itibariyle hayata geçen iş birliği DMAX, ESL ve DreamHack şirketleri arasında gerçekleşen ilk anlaşma.

Dmax ve ESL’den Büyük Anlaşma

Discovery Inc kuruluşu olan DMAX, aralarında Almanya, İngiltere ve İspanya’nın olduğu birçok ülkeye eğlence içerikli yayınlar sunuyor. Başta erkek izleyici kitlesine yönelik içerikler üreten ve yeni alanlara açılmakta her zaman öncülük eden DMAX, Türkiye’deki yayınlarına başladığı 2018 yılından bu yana en sevilen Türk televizyon kanalları arasında yer alıyor. Günlük 6 milyon seyirciye ulaşan DMAX Türkiye, senede 51 milyon farklı seyirci ile buluşuyor.

ESL Global Medya’dan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Frank Uddo: “DMAX Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz bu ortaklıktan heyecan duyuyoruz. Türkiye’de böyle güçlü bir partner ile yola çıkıyor olmamız esporu hayranlarına ulaştırmamız açısından çok etkili olacak. Birlikte çalışmak için son derece profesyonel bir yayıncı olan DMAX’in güçlü yayın kanalları aracılığı ile esporun Türkiye’de çok daha geniş kitlelere ulaşacağına inanıyorum.” dedi.

DMAX Türkiye ESL Pro Tour CS:GO Turnuvasını Canlı Yayınlayacak

DMAX ile hayata geçirilen bu ortaklıktan dolayı heyecan duyduğunu ifade eden DreamHack Eş Başkanı Roger Lodewick ise, “Bu yeni iş birliği esporu Türkiye’deki espor hayranlarının evlerine ulaştırmanın çok anlamlı bir yolu olacak. Oyun, toplulukları her zaman bir araya getirir. Dolayısıyla kaçırılmaması gereken bu turnuvaları, izleyici kitlesine ana dilinde ulaştırıyor olmaktan inanılmaz mutluyuz” dedi.

Türkiye FTA Kanalları Başkanı ve EMEA Yayın Geliştirme Başkanı Unai Iparragirre ise “ESL ve ve DreamHack arasındaki bu yeni iş birliğinden dolayı çok heyecanlıyız. Birçok DMAX seyircisi aynı zamanda espor hayranı. DMAX, bu iş birliği sayesinde Türkiye’de esporun yeni adresi olacak ve 18 – 30 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan ESL One Cologne turnuvasından başlayarak çeşitli Counter-Strike: Global Offensive turnuvalarını canlı yayınlayacağız.” dedi.

DMAX Türkiye ESL Pro Tour CS:GO Turnuvasını Canlı Yayınlayacak DMAX Türkiye ESL Pro Tour CS:GO Turnuvasını Canlı Yayınlayacak DMAX Türkiye ESL Pro Tour CS:GO Turnuvasını Canlı Yayınlayacak

DMAX Türkiye ESL Pro Tour CS:GO Turnuvasını Canlı Yayınlayacak

DMAX Türkiye ESL Pro Tour CS:GO Turnuvasını Canlı Yayınlayacak DMAX Türkiye ESL Pro Tour CS:GO Turnuvasını Canlı Yayınlayacak

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu