Tiktok Takipçi Satın Al

DJI Mini 2 SE Tanıtıldı!

DJI, drone severler için farklı ihtiyaçlara yönelik birçok seçenek sunuyor. DJI Mini serisine yeni dahil olan DJI Mini 2 SE, görüntü kalitesinden ödün vermeden kolay kullanımı ve teknik özellikleri ile fark yaratıyor. DJI, Mini 2 SE’ nin 249 g hafifliği, 10 km sinyal gücü, akıllı çekim modları, 31 dakika maksimum uçuş süresi ve 38 kph rüzgar direnci ile minik cüssesine dev işlevler kazandırdı.  Bir cüzdan veya akıllı telefon gibi günlük rutinlerde taşınabilen Mini 2 SE ile kullanıcının her an karşısına çıkabilecek sürpriz görüntüler de kayda geçebiliyor.

DJI Mini 2 SE İle sadece hayal edin.

DJI Mini 2 SE ilk uçuş deneyiminde akıllı özellikleriyle meraklılarına yardımcı oluyor.  10 km sinyal gücü ile HD video iletimini desteklerken, akıllı çekim modları sayesinde de farklı görüntüler ortaya koyuyor. Kolay kullanımı, 249 Gr hafifliği ve taşınabilir olması özelliğiyle DJI Mini 2 SE, her gün yanınızda olurken aynı zamanda benzersiz bir bakış açısı sunuyor.

31 dakika uçuş süresi


DJI Mini 2 SE 31 dakikalık uçuş süresiyle çekim için gereken zamanı sağlıyor ve hiçbir kayıt yarım kalmıyor.  38 Kph özelliğiyle rüzgâra direnç oluşturuyor ve çekimleri sabit tutuyor. Her zaman ve her yerde kullanım kolaylığı sunarken doğanın ve çevrenin daha net görülmesine imkân tanıyor. Tek dokunuşla kalkış/iniş özelliği ve sabit gezinme algılama sistemi ile uçuş esnasında konfor ve güven sağlıyor.

DJI Mini 2 SE Tanıtıldı!

Sosyal medyaya anında kusursuz içerikler

Sosyal medyada anında içerik paylaşmak için hızlı çekim olanağı bulunan Mini 2 SE, videoları otomatik olarak kaydediyor. Mini 2 SE Sphere, Geniş Açı ve 180° panoramalar ile tek bir dokunuşla zahmetsizce harika içerikler yaratıyor. 3 Eksenli Gimbal sistemi,  1/2,3 inç CMOS donanımı ve 4× Zoom HD özellikleri ile bu minik dev 12MP fotoğraflar ve 2,7K’ya kadar pürüzsüz ve canlı videolar sunabiliyor.

Aksesuarlarıyla da fark yaratıyor.

DJI Mini 2 SE, 360° pervane koruması ile iç mekânlarda güvenle ve rahatlıkla kullanılabiliyor. İki yönlü şarj merkezi, uzaktan kumanda, akıllı telefon veya diğer cihazları şarj etmek için mobil güç kaynağı olarak da değerlendirilebiliyor. GNSS, aşağı görüş ve kızılötesi kombinasyonuyla havada sabit bir şekilde gezinebiliyor. Mini 2 SE’yi kolaylıkla taşımak ve ekstra aksesuarları sığdırabilmek için DJI Mini çanta seçeneği sunuluyor. Ayrıca çantanın günlük kullanımına uygun çeşitli renkleri de bulunuyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu