TeknoDiot.com
   
   

Disney Temalı Nintendo Switch

Disney Temalı Nintendo Switch

Nintendo, Japonya için Disney temalı Switch’i duyurdu.

Nintendo, sonsuza dek aynı donanıma bağlı kaldıktan sonra, Switch varyantlarını serbest bırakma programı için hız kazandı. Sadece el kumandası olan Switch Lite birkaç hafta önce tanıtıldı, gelecek ay daha iyi batarya ömrüne sahip yeni bir model geliyor ve geçen hafta ilk yeni Joy-Con renklerini de görüntülendi.

Şimdi? Disney zamanı. Nintendo, Japonya için popüler Disney Tsum-Tsum bayiliğine bağlanan yeni bir Switch paketi açıkladı. Tsum-Tsum Festivali adlı yeni bir oyun 10 Ekim‘ de başlıyor. Switch’ e özel mini oyunlar ve Switch’ i dikey tutarak normal bir mobil tarz Tsum-Tsum oyunu oynama yeteneğini içeriyor.

Disney Temalı Nintendo Switch

Switch donanım paketi, Tsum-Tsum karakterleri ve logosu ile renklendirilmiş bir iskeleye sahipken, pembe ve mor Joy-Cons‘ lar da benzer şekilde dekore edilmiştir. Switch’ in kendisi güncellenmiş, daha uzun ömürlü bir modeldir ve arka tarafında pembe karakterler bulunuyor. Ayrıca, ev düğmesinin kulakları vardır.

Disney Temalı Nintendo Switch

 

Tsum-Tsum Festival paketi 10 Ekim‘ de Japonya‘ da piyasaya sürülecek ve 36.080 yen (333 $) fiyatıyla satışı yapılacak. Diğer bir sürümler için maalesef bir haber yok.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.