Tiktok Takipçi Satın Al

DiRT 5’in Çıkış Tarihi ve Oyun ile ilgili Tüm Detayların Paylaşıldığı Video Yayınlandı

Yayıncı ve geliştirici Codemasters, DIRT 5’in PlayStation 4, Xbox One ve PC için Steam üzerinde ne zaman çıkacağını paylaştı.

PlayStation 5 ve Xbox Series X sürümleri hakkında daha fazla bilgi daha sonraki bir tarihte takip paylaşılacaktır. Oyun yarış severlerin hoşuna gideceği iç özelliklerle birlikte geliyor. DiRT 5; çıkış tarihi, kariyer modu için yayınlanan yeni videoyla duyuruldu.


DiRT 5, oyunculara etkinliklerle dolu kapsamlı bir kariyer modu ve daha rekabetçi bir oyun deneyimi vadediyor.

Karşınızda DiRT 5

DIRT 5’in Kariyer modu, dünyanın en büyük off-road yarışçılarını içeren çeşitli disiplinlerde küresel bir yarış etkinliği olan son derece başarılı DIRT serisine odaklanıyor.

Oyuncu yeni kurulan kariyerine yerleşmiş bir alana karşı başlar. oYUNDA süperstar ve fan favorisi Alex ‘AJ’ Janiček ve hızlı bir şekilde oyunun antagonisti olan bir emektar olan Bruno Durand var. AJ ve Bruno arasındaki rekabet, yeni bir gelecek için sürücünün iz bırakması ve spordaki mirasını oluşturma fırsatı yaratıyor.

DIRT 5, oyun ve motor sporları kültürünün en büyük isimlerine sahip yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna sahiptir. İkonik Troy Baker (AJ) ve Nolan North (Bruno) ana karakterleri seslendiriyor. Kariyer, yarış meraklılarından ve YouTube duyumlarından Donut Media’dan James Pumphrey ve Nolan Sykes’in yardımıyla bağlanıyor. Tüm hikaye şu anki W Serisi Dünya Şampiyonu, Jamie Chadwick ve YouTube yıldızı, SLAPTrain gibi özel konukların yer aldığı ‘DIRT Podcast by Donut Media’ ile hayat buluyor.

DiRT 5’in kariyer modu, dokuz yarış türünü ve Throwdown zorluklarını kapsayacak ve küresel bir yarış etkinliği olan DiRT Series‘e odaklanacak. Oyunun kariyer modu, Troy Baker ve Nolan North dahil olmak üzere yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosuna sahip. Ayrıca YouTube kanalı Donut Media’dan James Pumphrey ve Nolan Skyes da oyun içi podcast’lerle kadroya dahil olacak.

DiRT 5'in Çıkış Tarihi ve Oyun ile ilgili Tüm Detayların Paylaşıldığı Video Yayınlandı

DiRT, kapsamlı kariyer moduyla geliyor

Kariyer Modu, oyuncuların oynamak istedikleri etkinlikleri seçmelerine izin veren birden fazla yol sunan beş bölüme ayrılmıştır. Daha yüksek bitiş, Ana Etkinliğin kilidini açmak için gerekli olan daha fazla Pul kazanır. Son derece rekabetçi son zorluk, oyuncunun bir sonraki bölüme geçme yolunda duran tek şey. Ayrıca Kariyer Modu boyunca serpiştirilmiş tek seferlik Throwdown zorlukları vardır. Kilidi açıldıktan sonra, oyuncular dünya devresindeki zorlu bir rakibe karşı birebir zorlu bir mücadeleyle karşı karşıya kalırlar.

Oyuncular ne kadar başarılı olurlarsa, Ana Etkinliğin kilidini açmak için o kadar çok Stamp kazanacaklar. Ayrıca Kariyer Modu boyunca tek seferlik Throwdown zorlukları olacak ve oyuncular, zorlukların kilidini açtıktan sonra dünya çapındaki bir rakibe karşı 1’e 1, kıyasıya bir mücadeleyle karşı karşıya kalacaklar.

Dünya turu, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları ABD’den Çin’e ve ötesine taşıyor. Gerçek yeteneklere imza atmayı bekleyen gerçek dünya markaları ile performans ve itibar derecesine göre birçok oyun içi ödül var. DIRT 5’in Kariyer Modu ayrıca dört oyuncuya kadar yerel “kanepe işbirliği” desteğine de izin verir. Bu seçenek, Al kontrollü araçların yerini alan ek sürücülerle tüm çoklu araç zorlukları için kullanılabilir. Oyuncunun kariyerine sayılan en yüksek bitiş pozisyonu ile, Pulları arttırmanın ve oyuncuların ilerlemesine yardımcı olmanın harika bir yolu.

DIRT 5’in Kariyer Modu ayrıca dört oyuncuya kadar yerel kooperatif oyuna da izin veriyor. Bu seçenekte, oyuncular yapay zeka tarafından kontrol edilen araçların yerini alıyor.

DiRT 5 çıkış tarihi

DiRT 5, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için 9 Ekim 2020 tarihinde çıkış yapacak. Oyunun kariyer modu için yayınlanan ve oyuncu kadrosunu ile ilgili videoyu izleyebilirsiniz.

DiRT 5'in Çıkış Tarihi ve Oyun ile ilgili Tüm Detayların Paylaşıldığı Video Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu