Tiktok Takipçi Satın Al

Minecraft Festivali’nin Tarihi Belli Oldu!

Minecon Olarak Adlandırılan Minecraft Festivali İsim Değişikliği Yaparak Minecraft Live Adını Aldı.

Eylül ayında yapılması planlanan ancak koronavirüs olayları sebebiyle ne zaman yapılacağı belirsiz olan etkinlikle ilgili bilgiler geldi. Minecon adı altında yapılacak olan bu etkinlik, isim değişikliği yaparak Minecraft Live adını aldı.

Pandemi Nedeniyle Festival Online Olacak!


MinecraftCon olarak bilinsede artık Minecon adını alan bu etkinlik, Minecraft Live olarak çevrimiçi yapılacaktır.          3 Ekim tarihinde yapılacak olan bu etkinlikle ilgili oyunu yapan firma Mojang tarafından bir açıklama geldi. Stüdyonun tüm yıl boyunca neler hakkında çalışmaların yapıldığıyla ilgili soruların yanıtlandığı yazıda, Minecraft Dungeons, Minecraft Earth veya başka bir proje için gelecek yenilikler cevapsız kaldı.

Minecraft Festivali'nin Tarihi Belli Oldu!

Her sene gerçek dünyada yüz yüze yapılan Minecon etkinliği bu sene ilk kez pandemi nedeniyle sanal olarak gerçekleştirilecektir. Pandemi nedeniyle ertelenen Minecon festivali’nin tıpkı eskisi gibi yapılmasının ise en erken 2022 yılında mümkün olacağı söylendi. Ayrıca oyunu yapan firma Mojang bundan sonra etkinliklerine katılmayacağını duyurdu. İşte festival’in tanıtım videosu;

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu