Tiktok Takipçi Satın Al

Dijital Renkli Ekranlı Xiaomi Mi Band 4 Net Şekilde Görüntülendi

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin sevilen ve satış rekorları kıran akıllı bileklik serisi Mi Band’ın yeni üyesi Xiaomi Mi Band 4’ün net görüntüleri ortaya çıktı.

Xiaomi’nin sevilen akıllı bileklik serisi Mi Band ailesinin yeni üyesi olacak olan Xiaomi Mi Band 4 tasarımı sızdırıldı. Mi Band 4, Xiaomi’nin sıradaki akıllı bileklik üyesi. Bluetooth sertifikasını aldıktan sonra epeyce zaman ortalarda olmayan Xiaomi Mi Band 4  bu sefer yüzünü gösterdi.


Sızdırılan görseller, Mi Band 4’ün onaylandığı Tayvan’ın NCC’sine ait. Dördüncü jenerasyon Mi Band, çevresinde kalın çerçeveli dikdörtgen bir ekrana ve onu saran kavisli bir cama sahip olacak. Yeni çıkan görseller de bunu doğruluyor. Akıllı bileklik yine alıştığımız tasarımı taşıyor.

Dijital Renkli Ekranlı Xiaomi Mi Band 4 Net Şekilde Görüntülendi

Ancak düşük çözünürlükteki görsel, modelde renkli bir ekranın (Büyük ihtimalle OLED) yer aldığını gösteriyor. Mi Band 2 ve Mi Band 3’e oranla çok ciddi bir artış anlamına gelen bu detay, Mi Band 3’ü “yeterli yenilik yok” diyerek almayanları kendisine çekecek gibi görünüyor. Ekranın altında, Mi Band 3’ten girintili olanın yerini alan dairesel bir halo kapasitif düğme mevcut. Kalp atış hızı sensörü yine bulunuyor ancak daha da geliştirilmiş olabilir.

Bir diğer büyük değişiklik de şarj pimlerinin konumu. Mi Band 3 modelinde alt kısımda yer alıyordu. Ancak Xiaomi burada değişikliğe gitmiş görünüyor ki Xiaomi Mi Band 4 modelinde şarj pimleri cihazın arka kısmına konumlandırılmış.

Dijital Renkli Ekranlı Xiaomi Mi Band 4 Net Şekilde Görüntülendi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu