Tiktok Takipçi Satın Al

Dijital Medya ve SEO Ajanslarının Müşterilerine Sunmuş Olduğu Dönüşümler

2018 son çeyreğinde artık Gelecek 5.0 konuşulurken, Şirketlerin dijital dünyada ki yeri ve müşteri ilişkileri, CRM, E-Ticaret firmalarının rekabeti, iletişim ağı ve arama motorlarının mobile yansıyan ağırlığı, stratejik reklamlar ve en önemlisi Sosyal Medya etkisi artık dijital varlığın en önemli kriterleri haline gelmiştir.

Günümüzde geleneksel reklam anlayışı devam etse de, ülkemizde köklü firmalardan, Kobilere kadar hemen hemen her firmanın dijital dünyaya ayak bastığını görmekteyiz. Peki Ama dijital dünyada var olmanın yanı sıra, ses getiren güçlü bir duruş için ne yapılması gerekiyor?


“Sadece Var Olması Yetmez!” sloganı ile 12 yılı aşan bir süreçte dijital medya ajansı olarak faaliyet gösteren Data İstanbul Dijital Medya Ajansı bu noktada bir çok önemli konulara değinirken, özellikle E-Ticaret sektöründeki firmalar için ciddi açıklamalarda bulundu.

Dijital Medya Ajansları arasında yer alan Data İstanbul Dijital Medya, Reklam ve SEO Ajansı, firmalar için, ürün ve hizmetlerini en uygun mecrada doğru hedef kitleyi yakalayarak markalaşma, tanıtım ve pazarlama kanallarının en doğru şekilde oluşturulması gerektiğini belirtiyor.

Dijital Medya ve SEO Ajanslarının Müşterilerine Sunmuş Olduğu Dönüşümler

Kobilerin Dijital Dünyaya Yaklaşımı Nasıl Olmalı?

Firmaların yapmış olduğu en büyük hatalardan biri, Dijital yatırımlar için kısa vadeli planlar yapılması ve doğru mecraların doğru şekilde kullanılmaması ve bu 2 en büyük sebepten kaynaklı yatırımların doğru sonuç vermediği gözlemlenmiştir. Bu doğrultuda doğru stratejiler oluşturularak, doğru yatırım planı ile orta ve uzun vadede bir işleyiş çok önemlidir. Bu süreç 6 ay ile 2 yıl olarak belirleyebiliriz.

Ülkemizin Ekonomik şartlarını göz önünde bulundurduğumuzda bu yaklaşım her ne kadar zorlu bir sürece dayansa da, doğru strateji ve planlama ile sağlıklı bir dönüşüm alınması kaçınılmaz olacaktır.

E-Ticaret Firmaları için Rekabet Kızışıyor

Pazar Yeni sitelerinin yüksek reklam ve PR çalışmaları, müşteri memnuniyetini ön planda tutan İade koşulları ve Marka imajını en iyi şekilde tüketiciye yansıtması ile Normal E-Ticaret sitelerinin bu rekabette zorlu bir süreç yaşadığı aşikardır. Bu rekabete ülkemizde Amazon’da eklenince E-Ticaret yapan firmaların pazar yerine kayması son yıllarda en fazla görülen bir yöntem olduğu ve kendi markalarını bırakıp, ürünlerini pazar yerinde satmaya başladıkları görülmektedir.

Kısa ve Orta vadede kazançlı bir yöntem olsada, Pazar Yerlerine bağlı kaldıkları ve markalaşma sürecini askıya aldıklarından önümüzde ki yıllarda epey bir sıkıntı yaşanacağı kaçınılmaz olacaktır.

E-Ticaret Danışmanlığı yapan Data İstanbul Dijital Medya ve Kurumsal Seo Ajansı firmaların yatırım noktasında çözüm ve planlama yapan bir ajans olarak destek ve danışmanlık sürecinde katkı sağladığını belirtmek ister, Özellikle, Online Marka İtibar ve Kriz Yönetimi sürecinde de çalışmalara hız vermeden devam ettiğini ve süreci her hali ile yürüttüğünü görmekteyiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

2 Yorum

  1. Bu firma ile telefon ile görüştüm. Google firmayı ararken de bu makaleyi buldum. Kendileri gerçekten SEO noktasında profesyonel bir firma. Aklımda yer alan tüm soru işaretlerini giderdiler. En yakın zamanda bu firma ile çalışmalaya başlayacağım.

  2. Dijital Medya Ajansı olarak başarılı bir site olduğu görülmekte. Bu noktada çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu