Tiktok Takipçi Satın Al

Detroit: Become Human PC Sistem Gereksinimleri Neler?

Epic Games Store ile yaptığı anlaşma sonucu oyunlarını bilgisayara getirecek olan Quantic Dream, PlayStation 4’te sevilen oyun olan Detroit: Become Human PC Sistem Gereksinimleri açıklandı.

Detroit: Become Human sistem gereksinimleri nelerdir, hangi donanımları istemekte? PlayStation‘a özel çıkış yapan Detroit: Become HumanBeyond: Two Souls ve Heavy Rain oyunlarının Epic Games Store’a özel olarak bilgisayara çıkış yapacağı açıklanmıştı.


Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan benzeri androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, ancak onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.

Üç farklı Android ile oynayın ve dünyayı onların penceresinden kaosa (belki de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtarın. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek.
Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin.

Detroit’in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceğinizle ilgili binlerce tercih ve onlarca olası son mevcut.

Steam’e rakip olarak görülen Epic Games Store üzerinde yayınlanan PlayStation oyunları PC oyuncularına böylece sunulmuş olacak.

Bu oyunları mağazada listelemeye başlayan Quantic Dream, sistem gereksinimlerini de açıklamış oldu. Detroit: Become Human geçtiğimiz hafta PC için duyurulmasıyla birlikte sistem gereksinimleri de belli oldu.

Detroit: Become Human PC Sistem Gereksinimleri Neler?

 

PlayStation 4 oyuncularını kendisine çeken başarılı oyun Detroit: Become Human, PC’ye gelen ünlü PS4 özel oyunlardan biri. Fakat bu kadar güzel görünen bir oyunun PC sistem gereksinimlerinden korkmanıza gerek yok. Gelin hep beraber Detroit: Become Human PC sistem gereksinimlerine gelin daha da yakından göz atalım.

Detroit: Become Human Sistem Gereksinimleri

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2300 2.8 GHz, AMD Ryzen 3 1200  3.1GHz veya AMD FX-8350 4.2GHz
  • RAM: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı:  Nvidia GeForce GTX 780 veya AMD HD 7950 (minimum 3 GB VRAM ve Vulkan 1.1 destekli)
  • Depolama: 55 GB

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-6600 3.3 GHz veya AMD Ryzen 3 1300 X 3.4 GHz
  • RAM: 12 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580 (minimum 4 GB VRAM ve Vulkan 1.1 destekli)
  • Depolama: 55 GB

Not: PC sürümünde de Türkçe dil desteği sunulacak.

Detroit: Become Human Nasıl Bir Oyun?

Detroit: Become Human, Quantic Dream tarafından geliştirilip Sony Interactive Entertainment ile Quantic Dream’in müştereken yayımcılığını üstlendiği 2018 yapımı macera oyunu. Oyun Kara, Connor ve Markus adlı üç androidin hikâyesine odaklanmaktadır.

Oyun, Quantic Dream’in 2012 yılındaki Kara adlı teknoloji gösterisine dayanmakta, hikâye ise Detroit şehrinde geçmektedir. Şehrin oyuna doğru şekilde aktarılabilmesi için oyun geliştiricileri tarafından keşif turları yapılmış, oyunun senaryosu aynı zamanda yönetmeni de olan David Cage tarafından yapay zekâ uzmanlarına danışılarak iki yılda tamamlanmıştır.

Oyun için yeni bir oyun motoru yazılmış, çekim ve animasyon sürecine başlamadan önce yüzlerce oyuncu ile denemeler yapılmıştır. Kara, Connor ve Markus sahnelerinin müzikleri sırasıyla Philip Sheppard, Nima Fahrara ve John Paesano tarafından hazırlanmıştır. 25 Mayıs 2018 tarihinde PlayStation 4’te çıkış yapan oyun 12 Aralık 2019’da Microsoft Windows platformunda yayımlanmıştır.

Oyun, eleştirmenlerden genellikle olumlu yorumlar aldı. Özellikle sahne tasarımı, görsel kalite, hikâye, ana karakterler ve ses sanatçıları, seçimlerin hikâyenin gelişimindeki etkisi, akış şeması gibi kısımlar övülürken; hareket kontrolleri, hikâyenin bazı özellikleri ve tarihî atıfların yanlışlığı eleştiri konusu olmuştur. Quantic Dream’in en başarılı çıkış yapan oyunu olmasının yanı sıra, 5 milyonu aşkın satış rakamı ile de Heavy Rain’in ardından şirketin en çok satan oyunu konumundadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu