Tiktok Takipçi Satın Al

Destiny 2’nin Dosya Boyutu Önemli Ölçüde Küçülüyor

Ancak Tüm Oyunu Yeniden İndirmeniz Gerekecek

Bungie, bunun bazı insanlar için tekrar indirmek “acı verici” olabileceğini kabul ediyor, ancak Beyond Light yayınlandığında toplam yükleme boyutu yüzde 40’a kadar düşecek.

Destiny 2 geliştiricisi Bungie, oyunu güncelleme biçiminde bazı değişiklikler yapıyor ve yakında çıkacak olan Beyond Light genişlemesi için bu, tüm oyunu yeniden indirmeniz gerektiği anlamına geliyor, ancak bu hamle bazı iyi haberlerle de geliyor.


Bungie bir blog gönderisinde, bunun yavaş internet veya verilerinde büyük harf olan insanlar için “acı verici” bir sorun olabileceğini kabul ettiğini söyledi. Bunun için üzgünüz, açıklamasında bulundu.

Oyunculara bu konuda yardımcı olmak için Bungie, 9 Kasım akşamı (Pasifik Saati ile) Beyond Light için ön yüklemeye başlayacak, bu nedenle insanların genişletmeyi 10 Kasım’da resmi olarak yayınlanmadan önce indirmeleri için en az 10 saatleri olacak.

Dosya Boyutu Ortalama Yüzde 40 Küçülecek

Destiny 2'nin Dosya Boyutu Önemli Ölçüde Küçülüyor

İlgili Makaleler

Yeniden indirme gerekliliğinin nedeni, Bungie’nin indirmelerin küçültülmesine ve daha hızlı kurulmasına yardımcı olmak için “içerik oluşturma ve yama işlem hattını yenilemesi” dir. Destiny 2’nin “muazzam boyutu” nedeniyle geliştiricinin yeni yamaları hazırlaması şu anda 24 saatten fazla sürüyor, ancak Beyond Light genişlemesiyle bu 12 saatin altına düşüyor.

Ek olarak, Bungie o zamandan beri yükseltilen veya değiştirilen içeriği Destiny 2’den kaldırıyor. Bungie bunu “ölü” içerik olarak adlandırıyor ve Işık Ötesi genişlemesiyle kaldırılıyor. Sonuç olarak, oyunun toplam yükleme boyutu yüzde 30-40 azalacak. Destiny 2’nin dosya boyutu artık platformunuza bağlı olarak 59 GB ile 71 GB  arasında olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu