Tiktok Takipçi Satın Al

Twicth Röportajları: denissZT

2017 Temmuz ayında Twitch‘de yayınlara başlayan Denis Sezgin Öztürk namı diğer denissZT ile birlikte bir röportaj gerçekleştirdik.

TeknoDiot olarak artık Twitch yayıncıları ile özel röportaj serisine başlamıştık. İkinci konuğumuz ise Twitch’de kendine has kitlesi ile yayınlarını sürdüren denissZT ile birlikte röportajımızı gerçekleştirdik.  Bu röportajımızda konuğumuz Denis Sezgin Öztürk namı diğer denissZT‘ye birkaç soru sorduk ve denissZT’den cevaplarını aldık buyursunlar.


Kamera karşısında bazen ciddi bazen kendine has mizahlı bir kişilik olan denissZT ile özel röportajımız sizlerle. Buyursunlar efendim;

Twitch Kanal Adresi

denissZT – TeknoDiot Özel Röportajı

 • Selam Denis, henüz seni tanımayan insanlar için bize kısaca kendinden bahseder misin?

Merhabalar ben Denis Sezgin Öztürk 28 yaşındayım Yurtdışında Piskoloji ve Fizik Tedavi Uzmanlığı okudum, aynı zamanda ‘yaşam koçluğu’ yaptım 9 yıl Yurtdışında kaldım ve bir çok ülke gezdim , hayatımda bir dönüm noktası oldu bir trafik kazası geçirdim 14 gün komada kaldım uyandığımda vücudumun bir bölümü tamamen demirler altındaydı uzun bir süre arkadaşlarım ailem herkesten uzak kaldım 6 ay yatakta kalkmadan geçirdim ve ta ki bir gün geldi Kuzenim neden canın sıkılıyorsa oyun oynamıyorsun dedi. PlayStation 4 aldım ve hayatımda hiç bilmediğim sektöre 26 yaşında girdim. Sadece Mario idi benim için oyunlar oysa dahaları varmış ve şimdi Twitch..


 • Neden “denissZT” ?

Ekin Kollama çok sevdiğim bir abimdi Twitch de yayınlara başlamış ve bende ona ulaştım bir nick bulmam gerekiyordu denis sezgin : deniss a ZT’ de bende gizli bir anlamı var Twitch de ki hedeflerimizden birisine ulaşınca, güzel bir vlog ile ZT nedir videosu gelecek.


 • Ne zaman, işte şimdi Twitch’e başlamam lazım dediniz?

‘iletişim’ en değer verdiğim şeylerdi kazadan sonra arkadaşlarım o şahşahlı afilli hayattan neredeyse 1-2 kişi kalmıştı. Baktım gördüm gerçek dostluklar varmış Twitch’de Jahrein önce abim gibi sevdim şimdi ise yüzlerce arkadaşım var. Mutluyum gülüyorum ve iletişim içindeyiz o zaman bende dedim Twitch benim yeni evim 17.07.2017 tarihinde başlama kararı aldım.


 • Bir gününüz nasıl geçiyor? Sizi genellikle yayınlarda görüyoruz.

Fiziksel engelim nedeni ile devamlı evdeydim, ancak artık her geçen gün kanalım büyüyor ve iyileşiyorum , yeni düzenim sabah sporu ve eski hayatıma dair en sevdiğim şey okumak bol bol kitap ve gazete ardından genel kültür kendi mesleğime de şimdiden yavaştan zaman ayırıyorum Koçluk güzel bir de izleyicilerime özel koçluk uygulamak daha da zevk verici çünkü onlar beni sadece oyun için değil söylediklerine göre hoş sohbetimizle bir musiki oluyoruz.


 • Twitch’e başladıktan sonra hayatınızda ne gibi değişiklikler oldu?

Gerçek Dostluklar, büyük kazıklar, çıkar ilişkileri vs. vs. Twitch aynı hayat gibi bende değişen şeyler ise kötü alışkanlıklarımdan kurtuldum ve yeniden başlangıç oldu benim için.


 • Herkes genellikle merak eder yayın harici canınız sıkılınca veya kafa dağıtmak için oyun oynuyor musunuz?

Evet oynuyorum hatta yayındaymışım gibi provasını yapıyorum ve kendime bakarak bol bol pratik yapıyorum, bu aynı soğuk duş almadan önce biraz elini yüzünü soğuk suyla yıkamak gibi 🙂


 • Yayın arkasında hayat nasıl geçiyor? Arkadaşlıklar olsun, aile ilişkileri olsun… Hep yayınlardaki gibi tatlı bir ortam yoktur muhtemelen.

Ailem ve akrabalarım ile çok iyiyimdir eskiden çok yoğundum şimdi yayınımı da izliyorlar bu arada bit krallarından birisi 1.derece akrabam ama hala ismini vermedi 😛 , Arkadaşlarım beni severler onlarda yayın izliyorlar beni iyileştiren bana yeni temiz bir hayat sunan Twitch’e ve beni orada mutlu görünce mutlu oluyorlar, aksilikler her zaman var bir sözüm var o aksilikler için ‘CARPE DİEM’ ANI YAŞA VE GÜLÜMSE


 • İlk olarak insanların sizi tanıdığı zaman nasıl hissettiniz? (fotoğraf çektirmek vb.)

Mutlu oldum, En güzel duygu birisinin sizin sayesinde mutlu olması ufakta yüzünde GÜLÜMSEME OLUŞMASI


 • Twitch üzerinde en sevmediğin şey nedir?

SİYASET VE KAVGA


 • Twitch platformunu değerlendirirseniz nasıl değerlendirirsiniz?

Çok büyük bir botanik bahçe, kimimiz gül kimimiz kaktüs ancak dikensiz gülün kokusu farkedilmez…


 • Sosyal medya platformları için farklı bir proje düşünüyor musun?

Şuan düşünce kısmında ancak planlarım var ekibimi genişletince aktif olacaktır bu düşünceler.


 • Yayıncı olmak isteyen arkadaşlara kısa bir tavsiyede bulunacak olsan, tavsiyelerin ne olurdu?

SABIR VE ÖZGÜNLÜK


 • Vakit ayırdığın için TeknoDiot ekibi olarak çok teşekkür ederiz, eklemek istediğin ekstra bir şey var mı?

Sizlere teşekkür ederim böyle röportajlar bizleri mutlu ediyor ve bizleri teknoloji konusunda bilgisiz bırakmayın bol bol bilgi!


[sp-related style=”dark” id=”32893″]
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu