Tiktok Takipçi Satın Al

Deezer’dan Ücretsiz Aboneleri Sevindirecek Haber Geldi

Deezer, kendi bloguna göre şarkı sözlerini ücretsiz abonelerine sunma kararı aldı . Bu, şarkı sözlerinin artık herkes için kullanılabilir olduğu anlamına geliyor.

Deezer ücretsiz aboneleri artık şarkı sözlerine kavuşmuş olacak. Mobil kullanıcılar bir süredir şarkı sözlerine erişebildikleri için bu, uygulamanın masaüstü sürümü için geçerlidir. Karantina sürecinde birçok değişiklik oldu ve bunlardan biri evde daha fazla müzik dinleniyor olması.


aha çok evden çalışırken telefonlarımız yerine dizüstü bilgisayarlarımızla daha fazla müzik dinliyoruz. Deezer, lirik özelliğinin kullanımında %33’lük bir artış gördüğüne dikkat çekti.

Ücretsiz Masaüstü Kullanıcılarının Kullanabileceği Şarkı Sözleri

Deezer'dan Ücretsiz Aboneleri Sevindirecek Haber Geldi

Deezer, ücretsiz aboneleri evde iken şarkı sözlerine eşlik etmeye teşvik etmek için bu değişikliği destekliyor. Şimdi Karaoke herkesin işi olmasa da, şarkı sözlerine kolayca sahip olma yeteneği en yararlı bulacağınız bir şey olacaktır. Güvenilir şarkı sözleri aramanın rahatsızlığı genellikle can sıkıcıdır, bu nedenle bu iyi bir yeni özellik olacaktır.

İlgili Makaleler

Ücretsiz masaüstü aboneleri artık sadece oynadıkları parçanın altındaki mikrofon sembolüne dokunmak zorunda. Bu, müzik dinlerken şarkı sözlerini görünür hale getirecektir. Bu, Deezer’ı hem telefon hem de mobil cihazlarda şarkı sözlerini kullanıma sunan tek akış hizmeti haline getirir.

Deezer’in Ürün Başkan Yardımcısı Benoit Terpereau, “Ücretsiz kullanıcılarımızın artık birden fazla cihazda şarkı sözlerini kullanmaktan memnuniyet duyduklarından çok memnunum” dedi. Daha sonra kullanıcılara, “Ekstra karaoke eğlencesi için ekranınızı bir sonraki Zoom çağrınızda paylaşın!” Hepimizin derhal yapacağı şey bu olmayabilir, ancak yine de bu Deezer’e hoş bir ektir.

Deezer'dan Ücretsiz Aboneleri Sevindirecek Haber Geldi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu