Tiktok Takipçi Satın Al

Deep Fusion, iOS 13.2 Public Beta İle Kullanıma Sunuldu

Apple’ın beklenen hesaplamalı fotoğrafçılık sistemi Deep Fusion, en son iOS 13 Public Beta sürümünde yayınlandı. Beta progrmaına kaydolduysanız, iOS 13.2 sizin için yüklenebilir olmalıdır. Hem iPhone 11 hem de 11 Pro için bu özellik kullanılabilir.

Deep Fusion, farklı pozlama kareleri yakalayıp kendi başlarına birleştirerek görüntülerin netliğini artırmak için yapay zeka ve diğer yazılım püf noktalarını kullanmak için tasarlanmıştır.


Amaç, mümkün olan en yüksek kalitede görüntü üretmektir. Yalnızca orta ila düşük ışıklı sahnelerde çalışması gerekiyor, Akıllı HDR ve Gece modu ise sırasıyla son derece parlak ve son derece karanlık sahneleri kullanıyor. Apple pazarlama şefi Phil Schiller “hesaplamalı fotoğrafçılık çılgın bir bilim” diyor.

Deep Fusion, iOS 13.2 Public Beta İle Kullanıma Sunuldu

İlginç bir şekilde, özelliği aramaya başlarsanız, bulamazsınız. Apple’a göre, Deep Fusion’ın varlığı kullanıcılardan kasıtlı olarak gizlenmiş durumda ve kamera uygulaması ekranında veya ortaya çıkan fotoğrafların EXIF ​​verilerinde açıldığına dair hiçbir gösterge yok.

Peki, fotoğraflarınızda Deep Fusion’un kullanılıp kullanılmadığını nasıl bileceksiniz? Apple, sonuçların kendileri için konuşması gerektiği için açıkça endişelenmenizi istemiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu