Deadpool 3 Geliyor! - TeknoDiot.com

Ryan Reynolds’tan Sevindirici Haber Geldi!

Abone Ol 

Birçok kişi Disney’in Fox’u satın almasından bu yana Deadpool serisini ne olacak merak ediliyor.

Disney daha önc Deadpool filmleri yapmaya devam edeceğine söz vermişti ve iyi haber şu ki sözlerine sadık görünüyorlar. Kelly And Ryan ile Live’de görünen Deadpool oyuncusu Ryan Reynolds, Deadpool 3’ün gerçekten Marvel Studios’da geliştirilmekte olduğunu doğruladı.

Ryan Reynolds şunları söyledi; “Evet, şu anda tüm ekiple üzerinde çalışıyoruz. Şu anda Marvel Studios’a geldik. Bu biraz çılgınca. Evet, bunun üzerinde çalışıyoruz. ”Reynolds’un kimden“ tüm ekip ”olarak bahsettiği belli değil.

Ryan Reynolds'tan Sevindirici Haber Geldi!

Bunun nedeni, ilk Deadpool filminin orijinal yönetmeni Tim Miller’ın David Leitch tarafından yönetilen Deadpool 2’den ayrılmasıydı. Filmin ne zaman yayınlanacağı ve daha da önemlisi, Marvel Sinematik Evrenine nasıl uyacağı da belli değil. Her iki durumda da, filmin üzerinde çalışılmasının hala iyi bir haber olduğunu ve çoğunun bunu dört gözle beklediğinden eminiz.

Bu gibi konularda daha fazla bilgi edinmek için sinema kategorisini takip edebilirsiniz

Göz atın:   Riot Games’in Yeni FPS Oyunu Project A 'dan Yeni Ekran Görüntüleri Ortaya Çıktı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu