Tiktok Takipçi Satın Al

DayZ İçin Yeni Haritası ve Yeni Bir Karakter Oyuna Eklenecek!

DayZ, oyuna yakında yeni bir güncelleme ekleneceğini açıkladı. Bohemia Interactive, ilk resmi DLC’nin hit hardcore hayatta kalma oyunu için gelecek sürümlerini duyurdu.

DayZ‘nin ikinci resmi haritası Livonia yakında PlayStation 4‘te satın alınabilecek durumda olacak. Yeni harita ile birlikte ayrıca bir de yeni karakter oyuna dahil olacak.


Livonia haritası, kıyamet sonrası DayZ dünyasına yepyeni bir deneyim getiriyor. Geniş yeşil manzaraları, yoğun ormanları, sakin gölleri ve dolambaçlı nehirleri ile 163 km2 Livonia haritası, vahşi doğada kaybedilen hayatta kalanlar için mükemmel bir ortam sunar.

DayZ İçin Yeni Haritası ve Yeni Bir Karakter Oyuna Eklenecek!

Ancak, manzara DayZ oyuncuları için tek hız değişikliği olmayacak. Koruyucu giysiler ve her zamankinden daha önemli barınak yapma – Livonia ılıman geç yaz iklimi seyahatleri sırasında ek çevresel zorluklarla oyuncular sağlayan sık yağış ve fırtına getirecektir.

Tabi ki yeni bir vahşi doğa ile yeni vahşi yaşam geliyor. En belirgin şekilde, Livonia ormanlarında dolaşan yeni bir avcı var – ayılar! – ve insan şeklindeki tehditlere kibar davranmazlar. Hayatta kalanların bu boz düşmanlarla etkili bir şekilde başa çıkmak için iyi donanımlı olmaları gerekir.

1.06 güncellemesiyle birlikte yeni harita oyuna eklenecek, premium DLC olacak ve topluluğun faydalanabilmesi için yüzlerce yeni varlık getirecek. Livonia haritasını satın almadan herkesin kullanabileceği varlıklar. müttefiklerle bu yeni hayatta kalma mücadelesini benimseyin ya da yalnız bir kurt olarak yüzleşin, Livonia’nın pitoresk-ama-affetmez fonu yakında PS4’te sizi bekliyor.

Haritanın tanıtım yazısı ise şu şekilde: “Livonia haritası geniş yeşil alanlara, yoğun ormanlık alanlara, göllere ve nehirlere sahip bir yer. Ancak bu eşsiz manzaralara aldanmayın. Livonia’nın içinde yeni bir avcı var: Ayılar. Ayrıca sık sık yağış ve fırtına olduğu için de sağlam bir sığınağa sahip olduğunuzdan emin olun!”

DayZ İçin Yeni Haritası ve Yeni Bir Karakter Oyuna Eklenecek!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu