TeknoDiot
     
     
     

Beyaz Perdeyi Sallayacak Olan Dark Phoenix’in İlk Fragmanı Yayınlandı!

Beyaz Perdeyi Sallayacak Olan Dark Phoenix'in İlk Fragmanı Yayınlandı!

Önümüzdeki yıl sinemaseverler ile buluşacak yeni X-MEN filmi Dark Phoenix’in ilk fragmanı yayımlandı. Dark Phoenix’in First Class ile başlayan yeni serinin son filmi olması bekleniyor.

Çizgi roman dünyasının en sevilen serilerinden X-Men, beyaz perdedeki yolculuğunu sürdürüyor. First Class ile başlayan yeni X-Men film serisinin dördüncü filmi olan Dark Phoenix, önümüzdeki yıl sinemaseverler ile buluşacak. Merakla beklenen yeni X-Men filmi için tanıtım çalışmalarına başlayan 20th Century Fox, Dark Phoenix filmi için ilk fragmanı yayımladı.

En sevilenlerden birisi olan X-Men The Dark Phoenix Saga’dan uyarlanan X-Men: Dark Phoenix, Phoenix Force olarak bilinen kozmik bir varlığın etkisiyle durdurulamaz bir güce kavuşan Jean Grey’in Magneto’nun da etkisiyle Dark Phoenix’e dönüşmesini ve X-.Men ile karşı karşıya gelmesini anlatacak. Bu muhteşem filmin yönetmeni ise First Class ile başlayan yeni serinin senaristi ve Fox’un Marvel uyarlamalarının başındaki isim olan Simon Kinberg üstleniyor.

Beyaz Perdeyi Sallayacak Olan Dark Phoenix'in İlk Fragmanı Yayınlandı!
Yeni serinin neredeyse tüm önemli isimleri Dark Phoenix için geri dönüyor. Jennifer Lawrence (Mystique), Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Profesör X), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Sophie Turner (Jean Grey), Tye Sheridan (Cyclops) ve Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler) önceki filmlerdeki rollerini tekrarlarken, yeni filmde oyuncu kadrosuna ünlü oyuncuJessica Chastain de dahil olacak.

Marvel’in 20th Century Fox’u satın almasının ardından geleceği belirsiz hale gelen mevcut X-Men serisinin belki de son filmi olacak X-Men: Dark Phoenix, 14 Şubat 2019’da vizyona girecek.

 

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Netflix, Stranger Things 4. Sezon Onayını Verdi!

Hüseyin Ceylan

Uygun Fiyatlı HBO Max 2021’de Geliyor!

Hüseyin Ceylan

Captain Marvel 2, Vizyon Tarihi ile İlgili Yeni Gelişme!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.