Tiktok Takipçi Satın Al

Bağımsız Türk Oyun Şirketinden: Dare To Spread

Pointless Interactive olarak 5 kişiden oluşan takım ile birlikte Dare To Spread adındaki strateji simülasyon oyununu geliştirildi.

Oyun, 3 Nisan 2023 tarihi itibariyle resmi çıkışını gerçekleştirmiştir. Oyun, soğuk savaş dönemini ele alan alternatif tarih oyunudur. Oyunda ana karakterimizi kısıtlı gıdayla hayatta kalmasını sağlıyoruz. Ana karakterimizin önderliğinde yasadışı işler yaparak paralar kazanmaktayız.


Bağımsız Türk Oyun Şirketinden: Dare To Spread

Kazanılan paralarla da ordular kurmaktayız. Böylelikle de komünist ideolojiyi tüm dünyaya yaymaya çalışmaktayız. Önümüzdeki aylarda oyuna büyük güncellemeler getireceğiz. Getireceğimiz güncellemelerle birlikte oyuna yeni haritalar ve mekanikler ekleyeceğiz. Oyunumuz her oyuncunun rahatlıkla satın alması için yerel fiyatlandırmaya uygun tutulmuştur. Dare To Spread oyunu için olan kısa açıklama yazısı aşağıdaki gibidir;

Sıra tabanlı strateji, yönetim mekaniklerine sahip strateji oyunudur. Günler geçtikçe bazı olaylar karşısında karar verip savaşı şekillendireceğiz. Ordular oluşturmak için illegal işleri yapacağız. Orduları yöneterek ülkeleri işgal edeceğiz.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

teknodiot.com (@teknodiot)’in paylaştığı bir gönderi

 

Bağımsız Türk Oyun Şirketinden: Dare To Spread

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
3
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu