Tiktok Takipçi Satın Al

Half Life’ın Yeni Oyunu Half-Life: Alyx 2020 Yılında Çıkıyor!

Yıllardır beklenen yeni half life serisinin yeni oyunundan detaylar yapımcı firma Valve tarafından gelmeye başladı.

Oyuncular tarafından uzun yıllardır beklenen Half Life 3, Valve tarafından yapılan bir açıklama ile Half Life 2 evrenine ait olan yeni bir oyunu bitirdiklerini ve 2020 yılının Mart ayında çıkacağını açıkladı.


Ancak bu yeni oyun Half Life 2 evrenin devamı olmayacağını, Half Life 1 ile 2 arasında geçecek gibi görünüyor. Valve tarafından yapılan üzücü açıklamada ise oyunun VR olarak yayınlanacağı ve sadece VR ekipmanları olan kişilerin oynayabileceğini belirtti. Şuanki açıklamaya dayanarak oyun PC versiyonun olmayacağını söyleyebiliriz.

Valve’nin kurucusu olan Gabe Newell tarafından yapılan açıklamada şu konuşmalar dikkat çekti.

“Valve’daki herkes Half-Life dünyasına dönmekten heyecan duyuyor. VR bize enerji verdi. Teknolojiye kendimize çok yatırım yaptık. Ama biz aynı zamanda kalbin oyun geliştiricileriyiz ve kendimizi bir VR oyununa adamak bu hırslı kadar heyecan verici. Bunun için Half-Life şeklinde gelmek, çok değer verdiğimiz şeylerin doruk noktası gibi hissediyor: gerçekten harika oyunlar, son teknoloji ve açık platformlar. İnsanların bunu deneyimlemesini bekleyemeyiz. “

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu