Tiktok Takipçi Satın Al

Danla Bilic Hakkında Dava Açıldı

YouTube ve Instagram üzerinde milyonlarca takipçisi bulunan YouTuber, Danla Bilic hakkında dava açıldı. Bir videosunda “İntihar edin, bu hayattan kurtulun.” cümlesi ile gençlere intihara sürüklemek suçundan dolayı hakkında soruşturma başlatıldı.

YouTube’da yaptığı absürt makyaj videoları ile popüler olan Danla Bilic, YouTube hesabını kapatmasıyla geçen haftalarda internet gündeminde yerini almıştı. Danla Bilic’i bakalım bu dava süreci nasıl etkileyecek? Bir videosunda “İntihar edin, bu hayattan kurtulun.” cümlesi ile gençlere intihara sürüklemek suçundan dolayı hakkında soruşturma başlatıldı.


Danla Bilic Hakkında Dava Açıldı

https://teknodiot.com/danla-bilicin-youtube-kanali-kapandi-8041.html

Danla Bilic, bu kez çok farklı bir konuyla gündemde. Bu sefer Danla Bilic’e, soruşturma şoku! “İntihar edin, bu hayattan kurtulun” sözleriyle ‘gençleri intihara teşvik ettiği’ gerekçesiyle savcılığa şikayet edildi ve hakkında soruşturma başlatıldı. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek.

İlgili Makaleler
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu