Danla Bilic Hakkında Dava Açıldı - TeknoDiot.com

Danla Bilic Hakkında Dava Açıldı

Abone Ol 

YouTube ve Instagram üzerinde milyonlarca takipçisi bulunan YouTuber, Danla Bilic hakkında dava açıldı. Bir videosunda “İntihar edin, bu hayattan kurtulun.” cümlesi ile gençlere intihara sürüklemek suçundan dolayı hakkında soruşturma başlatıldı.

YouTube’da yaptığı absürt makyaj videoları ile popüler olan Danla Bilic, YouTube hesabını kapatmasıyla geçen haftalarda internet gündeminde yerini almıştı. Danla Bilic’i bakalım bu dava süreci nasıl etkileyecek? Bir videosunda “İntihar edin, bu hayattan kurtulun.” cümlesi ile gençlere intihara sürüklemek suçundan dolayı hakkında soruşturma başlatıldı.

Danla Bilic Hakkında Dava Açıldı

https://teknodiot.com/danla-bilicin-youtube-kanali-kapandi-8041.html

Danla Bilic, bu kez çok farklı bir konuyla gündemde. Bu sefer Danla Bilic’e, soruşturma şoku! “İntihar edin, bu hayattan kurtulun” sözleriyle ‘gençleri intihara teşvik ettiği’ gerekçesiyle savcılığa şikayet edildi ve hakkında soruşturma başlatıldı. Bakalım süreç nasıl ilerleyecek.

Göz atın:   Instagram’dan Van Gölü Ekspresi Paylaşımı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Başa dön tuşu