bayigram.com

Cyberpunk 2077 DLC Paketleri Ücretsiz Olacak!

Önceki oyun Witcher 3'ün 16 DLC paketi ücretsizdi...

Oyuncuların dilinden anlayan bir firma olarak bilinen CD Project Red, Witcher 3’de yaptığı gibi Cyberpunk 2077 DLC (İndirilebilir İçerikleri) Paketleri Ücretsiz Sunacak!

Cyberpunk 2077 oyununun çıkışından sonra bazı DLC’ler ücretsiz çıkacak. The Witcher 3: Wild Hunt piyasaya yeni çıktığı zamanlarda CD Projekt Red, oyunu takip eden üç ay içinde 16 ücretsiz DLC paketi ile desteklemişti. Bunlar biz oyuncular için mükemmel hareketler.


The Witcher 3 belki de arkasındaki firmanın oyuncu dostu olmasından dolayı en iyi oyunlardan biridir. Sunulan DLC’ler oldukça iyi içeriklerdi; yeni zırh setleri, birkaç yeni görev, Gwent kartları ve bazı alternatif görünümler! Bir Twitter kullanıcısı, resmi Cyberpunk hesabına yeni oyunun aynı muameleyi görüp görmeyeceğini sordu, işte gelen yanıt ve aralarında geçen konuşma:

Cyberpunk 2077 DLC Paketlerinin birçoğunun ücretsiz olacak olması bence pek sürpriz olmadı, ama oyuncular için önemli bir soruyu akıllardan böylece silmiş oldular. Cevaplama şekillerine bayıldım, yalnız. Aralarında geçen konuşma şu şekilde: -Cyberpunk 2077 oyunun, büyük kardeşi Witcher 3 gibi DLC Paketleri ücretsiz mi olacak? -Oooo yeah!

Witcher 3 oyununda verilen DLC (İndirilebilir İçeriklere) Paketlerine bakmak için buradaki bağlantıya bakabilirsiniz!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu