CS:GO Tüm Rütbeler (Detaylı Anlatım) - TeknoDiot.com

CS:GO Tüm Rütbeler


CS:GO’da çok aranan rütbeleri sizlere detaylı olarak anlattık. Bu rehberimiz de tüm detayları öğrenebileceksiniz.

CS:GO tüm rütbeler ve rant sistemi birçok oyun sever tarafından merak edilen hususlar arasında yer almaktadır. Özellikle son zamanlarda online oyunlar ve bu tür oyunların oynayıcı sayısı oldukça artmıştır bunun nedeni gelişen teknoloji ve bilişim sistemi olduğu da ihmal edilmemelidir. CSGO rütbeleri nelerdir?

En popüler uygulama ve oyunlar arasında yer alan hatta en önde giden oyunlardan biri olan CS:GO oyunun da girilen rekabetler ve bunların sayısı ile başarı durumuna bağlı olarak rütbe atlaması yapıldığı bilinmektedir. Özellikle rekabetçi sistemdeki birçok kullanıcının bildiği gibi ilk on maça oynanmasından sonra belirli bir rütbeye sahipolunduğu bilinmektedir.

Rütbeye sahip olunduktan sonraki sıralamalar ise birçok kişinin merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Genel olarak rütbeler hakkında bilinmesi gereken en önemli husus olarak toplamda 18 tane rütbenin var olmasıdır.

CS:GO Tüm Rütbeler

CS:GO Rütbe Ve Rank Çeşitleri

  • Gümüş 1 rütbesi > Gümüş 2 > Gümüş 3 rütbesi > Gümüş 4 > Seçkin Gümüş > Usta Seçkin Gümüş rütbesi
  • Usta Seçkin Gümüş rütbesi > Altın Nova 1 > Altın Nova 2 rütbesi> Altın Nova 3 > Altın Nova 4 > Altın Nova Muhafız 1 > Altın Muhafız 2 rütbesi
  • Altın Muhafız 2 rütbesi > Usta Seçkin Muhafız rütbesi > Güzide Usta Muhafız > Efsanevi Kartal > Usta Efsanevi Kartal > Birinci Sınıf Yüce Usta > Dünyaca Seçkin rütbesi

CS:GO tüm rütbeler sıralanacak olduğunda bilinmelidirki her rütbenin kendi içindeki çalışmalara göre diğer rütbeye yükselme durumu söz konusudur.

Kolayca rank atlamak için ise yapılması gereken düzenli olarak çalışmak olacaktır. Düzenli çalışmak için ise de iyi bir programın oluşturulması gerektiği bilinmesi gerekmektedir. Rütbeler sıralanacak olursa ise şu şekildedir:

CS:GO Tüm Rütbeler

CS:GO Tüm Rütbeler

CS:GO Tüm Rütbeler CS:GO Tüm Rütbeler

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu