Tiktok Takipçi Satın Al

Black Desert Mobile 4. Yılını Özel Etkinlikler ve Ödüllerle Kutluyor

Pearl Abyss bugün Black Desert Mobile’ın 4. yıl dönümünü kutlamak için bir dizi heyecan verici oyun içi etkinliği duyurdu. Bu önemli kutlama, maceracılara kazançlı giriş ödülleri, Hot Time etkinliği ve tüm katılımcılar için oyun deneyimini artıracak bir şans çekilişi etkinliği sunuyor.

Yıl Dönümüne Özel Keyif Dolu Etkinlikler

Black Desert Mobile 4. Yılını Özel Etkinlikler ve Ödüllerle Kutluyor


Maceracılar artık Kara İnciler, özel bir unvan ve Hot Time güçlendirmesi de dahil olmak üzere değerli ödüller sunan çeşitli etkinliklerin tadını çıkarabilecekler.

  • Yıl Dönümü Giriş Yapma: Günlük girişler sayesinde maceracılar etkinlik süresi boyunca 2.000’e kadar Kara İnci ve özel bir “BDM 4 EVER” unvanı elde edebilirler.
  • Yıl Dönümü Shakatu’nun Özel Dükkanı!: Maceracılar Kadim Altın Paraları, Ornette’nin Kutsanmış Potu (15 Gün), Kaos Taşı x1/Ah’krad x3 Seçim Kutusu ve daha fazlası gibi değerli ödüllerle takas etmek için kullanabilirler.
  • Yıl Dönümü Özel Hot Time!: Maceracılar, özel Hot Time etkinliğinden yararlanarak karakter gelişimlerini hızlandırabilir. Hot Time etkinliği 9 Aralık’tan 10 Aralık’a kadar hafta sonu boyunca gerçekleştirilecek. Maceracılar, tüm sunucularda uygulanacak olan %400 Hot Time buffını elde edebilirler.
  • Yıl Dönümü Kara İnci Şanslı Çekilişi!: Maceracılar oyun içi posta kutusunda kendilerine verilen Sayı Biletlerinden beş sayı seçebilecekler. Sayılar 12 Aralık’taki Salı Haberleri Canlı Yayını (TNL) sırasında gerçekleşecek rastgele kurayla belirlenecek. Her maceracı, çekilen sayılardan kaç tanesini doğru tahmin ettiğine göre ödüllendirilecek. Beş sayının tamamını doğru tahmin eden katılımcılar 10.000 Kara İnci ile ödüllendirilecek.

Yeni Gelişmeler, Yıl Dönümüne Özel Calpheon Şöleni’nde Paylaşılacak!

Black Desert Mobile 4. Yılını Özel Etkinlikler ve Ödüllerle Kutluyor Ayrıca Pearl Abyss, Black Desert Mobile için 17 Aralık’ta Calpheon Şöleni düzenleyecek. Maceracılar, etkinlikte gerçekleştirilecek geliştiricinin yol haritası, büyük güncellemeler ve içerik tanıtımları da dahil olmak üzere çeşitli heyecan verici duyuruları dört gözle bekleyebilirler.

Black Desert Mobile’ın 4. yıl dönümü etkinlikleri ve yaklaşan 2023 Calpheon Şöleni hakkında daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Black Desert IP Hakkında

Pearl Abyss’in türü yeniden tanımlayan en gelişmiş görsellere sahip ve beceri tabanlı dövüş oyunu olan Black Desert, açık dünya MMORPG oyunudur. Piyasada bulunan bütün oyunlara kıyasla oldukça gelişmiş karakter özelleştirme sistemi ile kullanıcılar sınırlandırılmış normların dışına çıkarak kendilerini gerçekten temsil eden eşsiz karakterler yaratabilirler. Sezgisel kontrolleri, güzel bir şekilde tasarlanmış dünyası ve geniş çaplı hikayesi ile hem MMO oyunlarının ve aksiyon RPGlerinin yeni üyelerini hem de uzun zamandır oynayan üyelerini heyecanlandıracak. Pearl Abyss şu anda PC, mobil ve konsolda dünya çapında 50 milyon oyuncuya Black Desert IP hizmeti veriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Gaming in Turkey

Gaming In Turkey I Gaming & Esports Agency I Oyun & Espor Ajans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu