Tiktok Takipçi Satın Al

CSGO Oyun Modları Nelerdir?

CSGO oyun modları nelerdir? CSGO oyunu çok fazla kullanıcı tarafından oynanan ve oldukça da bilinen oyunlar arasında bulunmaktadır.

Tam açılımını belirtecek olursak; Counter Strike Global Offensive şeklindedir. Dünya çapında oldukça popüler bir oyun haline gelen birçok kullanıcı tarafında da sevilerek oynanan oyunlar arasında yerini almaktadır.


CSGO oyun modları konusunu sizler için araştırdık ve derleyip topladığımız bilgileri sizlere sunacağız. Oyun içinde birçok yeniliğinde sizleri bekliyor olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Grafikten, oynanış şekline kadar birçok şey yenilenerek siz oyun severlere sunulmaktadır. Oyunu oynamak isterseniz satın alabilir ve keyiflice bu oyun deneyimini sizlerde yaşayabilirsiniz.

CSGO Oyun Modları Nelerdir?

Birbirinden farklı beş oyun modu bu oyunun içerisinde yer almaktadır. CSGO oyun türleri nelerdir diye merak ediyorsanız şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Rekabetçi

En çok tercih edilen oyun modudur diyebiliriz. Doksan dakikaya kadar sürebilen maçlarla birlikte 5v5 olarak oynayabiliyorsunuz. Tercih edilmesinin sebebi ise maçların sonunda rank atlayabilmek adına kazanan takımın elo puanlarını toplamasıdır.

 • Basit Eğlence

Bu oyun modunda dilerseniz bomba kurarak oyunu kazanabilir ya da bomba imha ederek oyunu kazabilirsiniz.

 • Ölüm Maçı

Bu oyun modunda da rehine kurtarma ve bomba imha gibi modlar bulunmaktadır. Basit eğlenceye benzer durumdadır.

 • Silah Yarışı

Öldürdüğünüz her oyuncu başına oyun size kullanmanız üzere yeni bir silah vermektedir. Yani bu oyun modunda istediğiniz silahı kendiniz seçemiyorsunuz.

 • Yıkım

Bu oyun moduda silah yarışı moduna benzemekle birlikte öldükten sonra hızlı bir şekilde dirilme olmamaktadır. Bunun için takımızın kazanmasını veya da kaybetmesini beklemek zorunda kalıyorsunuz.

CSGO Oyun Modları Nelerdir?

CSGO ve Topluluk Sunucuları Oyun Modları

CSGO oyun modları yukarıda sıraladığımız modlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Birde buna ek olarak topluluk sunucuları adı verilen modlar bulunmaktadır.

Bu oyun modları ise kullanıcılar tarafından yapılmış serverlar üzerinden oynanabilen modlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların daha fazlası da yer almakla birlikte her gün birçok yeni mod eklenmektedir.

 • Awp Mod
 • Deathrun Mod
 • Futbol Modu
 • Jailbreak Mod
 • Aim Mod
 • Zombi Mod oyun modları da topluluk sunucularında yer almaktadır.

Counter-Strike: Global Offensive ya da bilinen kısa adıyla CS:GO, Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen çevrim içi birinci şahıs nişancı oyunu. Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox, Linux üstünde çalışmaktadır.

CSGO Oyun Modları Nelerdir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu