Tiktok Takipçi Satın Al

Mortal Kombat 11 Çıkış Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı

Sevilen dövüş oyunu Mortal Kombat serisinin yeni oyunu Mortal Kombat 11’in çıkış tarihi ve fragmanı yayınlandı.

Mortal Kombat 10 ile büyük bir başarı elde eden Warner Bros Interactive Entertainment firması yeni oyunu Mortal Kombat 11 için uzun zamandır kolları sıvamıştı. Sonunda firma çıkış tarihini ve birde fragmanını yayınlandı. Mortal Kombat 11‘,n geliştiriciliğini NetherRealm Studios ve QLOC üstlenirken yayıncılığını ise  Warner Bros Interactive Entertainment üstlenmekte.


Mortal Kombat 11 Çıkış Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı

İz bırakan serideki yeni geliştirmeler ile Mortal Kombat her zamankinden de daha iyi olarak geri döndü. Yepyeni Özel Karakter Varyasyonları özelliği, dövüşçülerinizi emsalsiz bir şekilde özelleştirip, size özel bir hâle getirmenize olanak sağlıyor. Mortal Kombat 11’e  macera modu geliyor. Tıpkı Shaolin Monks oyunundaki gibi olacakmış. Burada kendi karakterinizi yaratabilecek ve geliştirebileceksiniz! Bu tıpkı Mortal Kombat Armageddon  gibi olmuş.

Yeni grafik motoru, her kafatası kırılışını ve göz çıkarma anını size sergiliyor ve sizi bunları hissedebileceğiniz kadar dövüşe yaklaştırıyor. Yeni ve geri dönüş yapan Klasik Dövüşçülerden oluşan bir kadro ile, Mortal Kombat’ın rakipsiz sinematik hikâye modu 25 yıllık efsaneyi devam ettiriyor.

Önceki oyunlardan bildiğimiz Goro, Baraka, Mileena, Sonya, Ferra/Torr oynanabilir karakterlerden olamayacak. Fakat eski dostumuz Fujin oynanabilir bir karakter olacak. Trailer videosunun sonunda ise Mortal Kombat serisinin en iyi kötü karakteri olan Shao Kahn abimizi görüyoruz. Tekrardan tahta geçmiş. Ben şahsen Onaga’yı bekliyordum. Kıyafeti ne kadar kötü gözükse de ilk defa Shao Kahn’ı gördüğüme sevindim. Umarım önceki yazıda da belirttiğim gibi eski havasını iyice kaybetmez. Shaolin temasını korumuştur umarım.

Mortal Kombat 11 oyunu neredeyse tüm oyun platformları için çıkış yapacak. Mortal Kombat 11, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC platformları için 23 Nisan 2019 tarihinde çıkış yapacak.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu