«
CS:GO e-Spor Takımı Space Soldiers Dağıldı! e-Spor Haberleri Oyun Haberleri

Türkiye’yi e-Spor turnuvalarında temsil eden gururumuz Space Soldiers e-Spor takımı dağıldı. İşte konu hakkında tüm bilinenler.

Aslında her şey dün gece saatlerinde tüm oyuncular sosyal medya hesaplarındaki fotoğrafları kaldırarak siyah yapmışlardı. Bu beraberinde birçok dedikoduyu da getirdi. Bazı taraftarlar bunun bir sosyal sorumluluk projesi olduğunundan yana olsa da işler hiçte öyle durmuyordu. Diğer taraftarlara ise Spce Soldiers’ın logo vs. değişikliği derken genel düşünce takımın dağılacağı konusundaydı.

CS:GO e-Spor Takımı Space Soldiers Dağıldı! e-Spor Haberleri Oyun Haberleri

[ilgiliicerik icerik_id=”17693″]

Gecenin ilerleyen saatlerinde ise Engin ‘MAj3R‘ Küpeli, Çağatay ‘DESPE‘ Sedef, Engin ‘ngiN‘ Kor, Ahmet ‘paz‘ Karahoca ve Buğra ‘Calyx‘ Arkın ve  İsmailcan ‘XANTARES‘ Dörtkardeş Twitter biyografilerinde yazan ‘Space Soldiers‘ ifadelerini kaldırdılar. Aynı zamanda Paz, Ngin, Calyx ve MAj3R steam profillerini gizleyerek oradaki fotoğraflarını da siyah yaptılar. Bazı oyuncular da kapak ve profil resimlerini tamamen siyah renge bürüdü.

CS:GO e-Spor Takımı Space Soldiers Dağıldı! e-Spor Haberleri Oyun Haberleri   CS:GO e-Spor Takımı Space Soldiers Dağıldı! e-Spor Haberleri Oyun Haberleri

Dağıldı mı, dağılmadı mı? derken bir gelişme daha yaşandı. XANTARES ve MAj3R dışındaki tüm oyuncular Instagram‘dan Space Soldiers’ın resmi profilini takipten çıkarmasıyla takımın dağıldığı kesinleşmeye başladı gibiydi.

Space Soldiers yönetiminden ve oyuncular tarafından bir açıklama gelmese de bu bulgular doğrultusunda ne yazık ki Türkiye’nin en büyük CS:GO takımına veda etmiş olabiliriz. Konu hakkında hiç bir yerden açıklama yapılmadığını belirtmek isteriz. Son olarak dağılmadan kasıt aslında takımda temel değişikliğe gidilebilir hiçbir şey belli değil şuanda ancak işte o olasılıklar;

1. sert bir kadro değişikliği (birden fazla oyuncu)

2. org değişikliği

3. disband ve beraberindeki belirsizlik

4. oyunculardan süreli bir protesto (para, kulüp ile anlaşamama vb.)

Açıklamalar yapılırsa bu haberimiz güncellenecektir.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *