Tiktok Takipçi Satın Al

Müjde: Düşük Donanımlı Bilgisayarlar İçin CS:GO Güncellemesi!

CS:GO, son zamanlarda Valve’den çok sevgi gördü ve birincil rakibi VALORANT’ın yakında piyasaya sürülmesiyle, bu eğilimin bir süre devam edeceğinden emin.

CS:GO için donanımı düşük bilgisayarlarda rahatça oynanabilmesi için güncelleme yayınlayacak. CS:GO için yayınlanan güncelleme, oyuna yeni bir arka plan filmi, yeni arka plan manzaraları, yeni simgeler ve yeni çıkartmalar gibi bazı ufak tefek yenilikler de getiriyor. Ayrıca bu güncelleme, özellikle de ekran kartları sınırlı güçte olan oyuncuları biraz rahatlatacak gibi görünüyor.


Bununla birlikte, bu güncelleme için ilk ve en önemli değişiklik elbette donanımsal açıdan düşük bilgisayarlarda oynanabilmesi. Killfeed artık her oyun modunda C4 tarafından yapılan öldürmeleri gösterecek. Bu, toplulukta hoş bir değişiklik olduğu kesindir, çünkü oyuncular daha önce bir turun sonunda C4 tarafından kimin öldürüldüğünü çözmek için çeteyi kontrol etmeye devam etmek zorunda kalacaklardı.

Valve’ın son performans iyileştirmeleri, özellikle geniş ekranlarda yaşanan titremeyi ortadan kaldırıyor. Ayrıca oyundaki dokuların yüklenme hızı da optimize edildi. Bu sayede oyun, daha akıcı bir hale getirilmiş oldu. Ayrıca dokular için artık bir önbellek var. Bu önbellek, aynı dokunun defalarca yüklenmesinin önüne geçmiş oluyor. Ayrıca oyuna eklenen “Texture Streaming” isimli bir özellik var ve bu özelliğe ayrı bir parantez açmak gerekiyor.

Müjde: Düşük Donanımlı Bilgisayarlar İçin CS:GO Güncellemesi!

CSGO son güncellemesiyle gelen yenilikler

 • Killfeed artık tüm oyun modlarında C4 patlamaları ile öldürülen oyuncuları gösteriyor.
 • Oyun mantığı tarafından dondurulmuş oyuncular artık hasar görmez.
 • Oyuncuların havadaki el bombalarına takılma olasılığı daha düşüktür ve artık başka bir oyuncunun tuzak bombasının üstüne çömeldiğinde ayağa kalkabilirler.
 • El bombalarının yakındaki oyunculara atıldığında kapılardan geçmesi daha az olasıdır ve oyuncunun ayaklarının etrafında zemine sıçradığında çarpışmayı iyileştirir.
 • Holografik çıkartmalardaki mip eserlerini bir açıda azaltmak için ayarlı etiket gölgelendirici.
 • 21: 9 gibi ultra geniş en boy oranlarında yenilenebilir taşmanın neden olduğu titreyen gölgeleri önlemek için optimize edilmiş gölge ayıklama frustum.
 • Üretim kuyruğunda zaten daha yüksek öncelikli olan modellere yönelik kompozit dokular vererek doku üretimi optimize edildi.
 • Benzer işlerin dizileri için kompozit üretimini optimize etmek üzere tasarlanmış bir bileşik girişlerin önbelleği eklendi.
 • Çevrim başına daha asenkron doku isteklerine izin verilir, bu da kompozitlerin bazı sistemlerde daha hızlı üretilmesini sağlar.
 • Deneysel bir grafik ayarı eklendi; Video seçeneklerinde ‘Doku Akışı’. Doku akışı, oyunun yüksek çözünürlüklü dokuların yüklenmesini gerekene kadar yüklemesini ertelemesine olanak tanır ve potansiyel olarak önemli miktarda video belleği tasarrufu sağlar. Yavaş disk erişimine sahip sistemlerde, akış dokuları anlık olarak görülebilir.
 • Oyuna yeni bir Anubis ana menü arka plan filmi eklendi.
 • Kullanıcıların ana menü arka plan manzaralarını değiştirmeleri için bir yol eklendi.
 • Daha iyi çevirilere izin vermek için etiketleri ayırın ve yerelleştirme kullanıcı arabirimi simgelerini yamalayın.
 • Etiketleri uygularken ve kazıma yaparken özel envanter öğesi adları için uygun HTML çıkış karakterleri eklendi.

Müjde: Düşük Donanımlı Bilgisayarlar İçin CS:GO Güncellemesi!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu