Tiktok Takipçi Satın Al

Crytek, Warface’ın Fişini Çekti

Warface, çıkışından bu yana fazla duymadığınız bir oyun aslında. Ancak dünya çapında kendi kitlesini oluşturan başlıca oyunlardan bir tanesi.

Crytek artık Warface geliştirmeyeceğini açıkladı. Warface geliştiricileri şirketi terk ettiğinden dolayı geliştirilme aşaması son buldu. Warface geliştiricileri, Crytek’i geride bıraktı ve büyük bir stratejik ve yapısal değişiklik yaptılar. Warface aslında nasıl geliştiği konusunda yeni bir oluşuma gidildi; Blackwood Games oluşturdular ve Warface IP’nin tamamını ve oyunun yaşayabileceği tüm gelecekteki gelişmeleri devralacaklar. Yani işler tekrardan toparlandığı taktirde Warface için tekrar kollar sıvanabilir.


Crytek, Warface'ın Fişini Çekti

[sp-related style=”light” id=”36045″]

Crytek, Hunt: The Showdown’un nasıl alındığı ile ilgili olarak oldukça güçlü olmasına rağmen duruyor. Bununla birlikte, her iki oyun ve şirket için bunun ne anlama geldiği kesin olarak görülüyor. Bakalım ilerleyen dönemlerde Warface için neler bekliyor?

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu