Corsair En Hızlı SSD Modelini Duyurdu! - TeknoDiot.com

Corsair En Hızlı SSD Modelini Duyurdu!

Abone Ol 

PCI Express 3.0 x4 arayüzünü kullanan Corsair Neutron NX500 NVMe PCIe AIC SSD, gerçek performansı arayan kullanıcıların arzu nesnesi olacağa benziyor.

Geleneksel SATA 3.0 SSD modellerine göre 5 kat daha fazla hız sunan Corsair Neutron NX500 NVMe PCIe AIC SSD performans tutkunu kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumdaPCI Express 3.0 x4 slotunukullanan ürün, sunduğu değerlerle Corsair’in şimdiye kadar ürettiği en hızlı SSD olarak lanse ediliyor. 400 GB800 GB ve 1600 GB kapasite seçeneklerine sahip olan Corsair Neutron NX500 NVMe PCIe AIC SSD, 3000 MB/s sıralı okuma ve 2400 MB/s sıralı yazmanın yanı sıra, 300K/270K IOPS rastgele okuma yazma değerlerine ulaşıyor. Sıcaklık sebebiyle performans kaybı yaşatmayan SSD, m.2 PCI Express NVME SSD’lere göre 20 derece daha düşük derecelerde çalışıyor.

Corsair En Hızlı SSD Modelini Duyurdu!

Yüksek performanslı MLC NAND ve DDR3 önbellek ile donatılan NX500TLC NAND SSD modellerine göre üst düzey verimlilik ve performans sunmasıyla da göz dolduruyor. Hata düzeltmedinamik aşınma düzeylemeve gelişmiş atık veri toplama sayesinde ürünün ömrü de uzun kalıyor.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Daha fazla koruma ve kontrol isteyenler için Corsair SSD Toolboxyazılımıyla da tamamen uyumlu olan Neutron NX500 bu sayede kullanıcılarına üst düzey konfigürasyona destekgüvenli silmedisk klonlama ve firmware güncellemeleri sağlıyor. Ek olarak S.M.A.R.T. nitelikleri ve ortalama SSD sağlığını da gözlemleyebiliyorsunuz. 5 yıl garanti süresi sunulan Corsair Neutron NX500 NVMe PCIe AIC SSD modelleri Ağustos ayı sonunda piyasaya sürülecek. 400 GB model 370 avrove 800 GB model 760 avroluk fiyat etiketine sahipken, 1600 MB model için fiyat bilgisi henüz verilmiyor.

Kaynak
Göz atın:   48 MP Kameralı Yeni DJI Mavic Air 2 Tanıtıldı!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu