Tiktok Takipçi Satın Al

CORSAİR ELİTE LCD CPU Soğutucularını Piyasaya Sürdü

Oyuncular, içerik oluşturucular ve bilgisayar üreticileri için meraklı bileşenlerde dünya lideri olan CORSAIR, bugün CPU soğutucu serisine yeni, iCUE ELITE LCD sıvı CPU soğutucularını duyurdu.


Duyurulan yeni soğutucularda animasyonlu GIF’leri destekleyen soğutucu gövdesinde 2,1″ LCD ekran ile ELITE LCD soğutucular, hem bilgisayarınızın performansına hem de kendi tarzınıza ve kişiliğinize benzersiz bir pencere sunuyor.

Yeni H100i ELITE LCD, H150i ELITE LCD ve H170i ELITE LCD, ayrıca, fan başına sekiz ayrı ayarlanabilir RGB LED ile aydınlatılan, manyetik levitasyon yataklarının ve AirGuide teknolojisinin performansıyla güçlü konsantre hava akışı sağlayan yeni ML RGB ELITE Serisi fanlarla donatılmıştır. ML GRB ELITE fanlar ayrıca 120mm ve 140mm boyutlarında siyah ve beyaz çerçevelerde ayrı olarak da bulunmaktadır,

Yeni ELITE LCD soğutucular, PC’nizin fan hızları veya sistem sıcaklıkları gibi istatistiklerini çok çeşitli grafik tema ve stillerde gösterebilen muhteşem, ultra parlak 2,1″ IPS ekrana sahip. Soğutucunuza kendi kişisel yorumunuzu katmayı tercih ederseniz, ekran aynı zamanda görüntüleri ve hareketli GIF’leri görüntüleyebilir ve bilgisayarınızın içinde bir takım logosunu, favori mizahınızı veya benzersiz animasyonları sergilemek için size sonsuz olanaklar bulabilirsiniz.

CORSAİR ELİTE LCD CPU Soğutucularını Piyasaya Sürdü

Göz alıcı ekranlarına ek olarak CORSAIR H100i, H150i ve H170i ELITE LCD, fanlar, soğutma sıvısı ve radyatör dahil olmak üzere CPU’nuzun en yüksek performansta çalışmasını sağlamak için ihtiyacınız olan her şeyi bakım gerektirmeyen tek bir kapalı döngüde sunar. 240 mm, 360 mm veya devasa 420 mm’lik çoklu radyatör boyutları, ister normal bir bilgisayar olsun ister dev bir bilgisayar olsun yinede kasanıza uygun soğutucuyu bulmanızı olanak sağlıyor. Her soğutucu, CORSAIR AirGuide teknolojisine ve konsantre hava akışı ve geliştirilmiş düşük gürültülü performans için manyetik kaldırma yataklarına sahip yeni ML RGB ELITE Serisi fanlarla donatılmış olarak geliyor.

ELITE LCD soğutucular, LGA 1700, LGA 115x, LGA 2066, AM4 ve sTRX4 için montaj braketleri aracılığıyla en yeni CPU’lar için tam destek ile modern bir PC’ye sığdırmak için ihtiyacınız olan her şeyi kutu içerisinde bulunduruyor.

Kullanılabilirlik, Garanti ve Fiyatlandırma

CORSAIR iCUE ELITE LCD Ekran Sıvı CPU Soğutucuları ve ML RGB ELITE Serisi fanlar, CORSAIR web mağazasından ve CORSAIR’in dünya çapındaki yetkili satıcı ve distribütör ağından hemen temin edilebilir. CORSAIR iCUE ELITE CPU Soğutucu LCD Ekran Yükseltme Kiti, Kuzey Amerika ve Avrupa’daki CORSAIR web mağazasında satışa sunulacak. Güncel uygunluk bilgileri için lütfen CORSAIR web sitesine bakın veya yerel CORSAIR satış veya PR temsilcinizle iletişime geçin.

CORSAİR ELİTE LCD CPU Soğutucularını Piyasaya Sürdü

CORSAIR ELITE LCD CPU Soğutucuları tarafınıza beş yıllık bir garanti sunar, ML RGB ELITE Serisi fanlar ve ELITE LCD Yükseltme Kitleri, CORSAIR dünya çapındaki müşteri hizmetleri ve teknik destek ağının yanı sıra iki yıllık ayriyeten bir garanti ile destekler.

CORSAIR ELITE LCD CPU Soğutucuları, ELITE LCD Yükseltme Kiti ve ML RGB ELITE Serisi fanlarının güncel fiyatları için lütfen CORSAIR web sitesine bakabilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu