Tiktok Takipçi Satın Al

Cooler Master HAF 500 ve MasterBox TD300 Mesh Kasaları Satışa Çıktı!

Cooler Master bugün iki yeni kasayı piyasaya sürüyor. Ünlü HAF serisi, HAF 500 ile geri dönüyor. Kullanıcılara çok çeşitli estetik ve performans seçenekleri sunmak için MasterBox TD300 modeli de piyasaya sürüldü.

HAF Serisi Geri Döndü

Efsanevi HAF serisi, bu yılın başlarında daha fazla modelin gelmesi beklenen HAF 500 ile güçlü bir geri dönüş yapıyor. HAF serisi için kimlik ve işlev açısından kritik olan klasik çift 200 mm ARGB fanları ve büyük ağ girişlerini taşıyan HAF 500, performans, yapı deneyimi ve görsel tasarım açısından daha büyük bir değere sahiptir.


Kasa, özel GPU soğutması için çeşitli GPU uzunluklarına ayarlanabilen ve farklı sistem düzenlerini barındıracak şekilde ayarlanabilen 120 mm Sickleflow fan ile yükseltilmiş olarak gelir. Ön panelinde yerleşik USB 3.2 Gen 2 Tip C desteği, daha yüksek veri iletim verimliliği ve çok yönlülük sağlar.

Cooler Master HAF 500 ve MasterBox TD300 Mesh Kasaları Satışa Çıktı!

Gövde geniş bir boşluğa sahiptir ve yedi adet 120 mm fanı veya çift 360 mm radyatörü barındırabilir, böylece yüksek ısı üreten sistemleri bile rahatlıkla kontrol altında tutar. Üst panel tamamen çıkarılabilir; radyatörler ve fanlar, kullanıcı dostu bir yapı deneyimi için harici olarak kurulabilir ve kasaya yeniden takılabilir.

MasterBox TD300 Mesh

Cooler Master HAF 500 ve MasterBox TD300 Mesh Kasaları Satışa Çıktı!

Cooler Master’ın en çok satan TD serisi artık mATX sistemleri içinde mevcut. TD300 Mesh, video oyunu severlerin sanatsal yönünü ortaya çıkarmak için yeniden tasarlanmış, ikonik geometrik elmas kesimli ön panel tasarımına sahiptir. Radyatör ve fan kurulumları sırasında kolay erişim için üst paneli kolayca çıkarılabilir.

Geniş ağ hava girişleri, hızlı ve verimli soğutma için hava akışı üretirken, birlikte verilen Sickleflow fanlar, görüntülenen açıya göre dans ediyor ve değişiyormuş gibi görünen dağınık bir parıltı yayar.

Herkes İçin Bir Şeyler Var

HAF 500 performans odaklı tasarımı, bileşenlerinizi tüm yıl boyunca en iyi durumda tutar. TD300 Mesh’in cesur ve zarif görünümü, ARGB kurulumu yapılan sistemleri parlatır. Ne aradığınız önemli değil, Cooler Master’ da sizin içinde bir şeyler vardır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu