Tiktok Takipçi Satın Al

Cooler Master CK721 Kablosuz Mekanik Klavyesi Tanıtıldı!

Cooler Master, Günlük Kullanım İçin Tasarım ve Özelliklere Sahip CK721 %65 Kablosuz Mekanik Klavyesini Duyurdu

Cooler Master, hem üretkenlik hem de oyuncular için tasarlanmış kablosuz mekanik klavyesi CK721‘i duyurdu.

CK721, hem evde hem de ofiste günlük olarak kullanılması amaçlanan tüm özelliklere ve ergomik boyuta sahip, yeni tasarlanmış bir kablosuz mekanik klavyedir.


“Çevre Birimi Genel Müdürü Bryant Nguyen, ” CK721’i ilk önce son derece dayanıklı, sorunsuz bir klavye olarak tasarladık, ancak çok daha fazlası olan bir şeye dönüştü” diyor. “Zarif tasarımı, tam yüklü özellikleri ve dayanıklılık için hazırlanmış kasasıyla CK721, şimdiye kadar piyasaya sürdüğümüz en çarpıcı klavyelerden biridir.”

CK721, siyah tuş başlıklarına sahip uzay grisi ve beyaz tuş başlıklarına sahip gümüş olmak üzere iki versiyona sahiptir. CK721, gelecekteki kişiselleştirme için temizlik için kolayca çıkarılabilen birinci sınıf alüminyum üst plakaya sahip minimalist bir muhafaza üzerine inşa edilmiştir.

Cooler Master CK721 Kablosuz Mekanik Klavyesi Tanıtıldı!

Hybrid Wireless Teknolojisi – CK721, hem kablolu hem de kablosuz işlevsellik sağlar. Kablolu Type-C bağlantı veya kablosuz bağlantı seçeneklerinden birini seçin: Neredeyse gecikmesiz giriş için 2,4 GHz veya tümü 10m etkili menzil içinde kolay, kullanışlı bağlantı için Bluetooth 5.1. Bluetooth modu altında CK721, kullanıcıların 3 farklı profili 3 ayrı cihazla eşleştirmesine ve aralarında yumuşak geçiş yapmalarına olanak tanır.

Çıkarılabilir Type-C kablo ve kablosuz hibrit tasarım, kendi ihtiyaçlarınıza göre kablolu veya kablosuz bir kurulum seçebileceğiniz anlamına gelir. Bu “hibrit” kablosuz teknoloji, CK721’i çok yönlü bir “tak ve çalıştır” klavyesi yapar.

Bluetooth modu altında CK721, kullanıcıların 3 farklı profili 3 ayrı cihazla eşleştirmesine ve aralarında yumuşak geçiş yapmalarına olanak tanır.

Cooler Master CK721 Kablosuz Mekanik Klavyesi Tanıtıldı!

Çıkarılabilir Type-C kablo ve kablosuz hibrit tasarım, kendi ihtiyaçlarınıza göre kablolu veya kablosuz bir kurulum seçebileceğiniz anlamına gelir. Bu “hibrit” kablosuz teknoloji, CK721’i çok yönlü bir “iş ve oyun” klavyesi yapar.

3 Yönlü Özelleştirilebilir Kadran – Hassas 3 yönlü kadran, tek bir dönüşle veya bir basışla medya ses seviyesi, sessize alma ve arkadan aydınlatma ledi üzerinde tam kontrol sağlar; MasterPlus+ yazılımıyla kolayca özelleştirilebilir.

Taşınabilir Kompakt %65 Düzeni ve Yumuşak Bilek Desteği

CK721, uzun oyun oturumları sırasında sizi rahat tutmak için düşük sürtünmeli kumaştan yapılmış yumuşak bilek desteğinin yanı sıra %65 kompakt düzeni ve tasarımıyla birlikte gelir, hareket halinde kullanım için mükemmeldir, mobil cihazlar ve dizüstü bilgisayarlar ile tam uyumludur.

Minimalist Tasarım – CK721, basit, temiz estetik ve dayanıklılık düşünülerek tasarlanmıştır. Çıkarılabilir fırçalanmış alüminyum üst kapağa, ergonomik tuş başlıklarına ve tüm temel özelliklerle oluşturulmuş %65 format düzenine sahiptir.

Cooler Master CK721 Kablosuz Mekanik Klavyesi Tanıtıldı!

Ayrıca klavyenizi üç ayarlanabilir klavye açısında ayarlamanıza olanak tanıyan iki adımlı klavye ayakları ile donatılmıştır.

Güvenilir Mekanik Anahtar – CK721, 50 milyondan fazla tuş basma derecesine sahip dayanıklı TTC mekanik anahtarlar kullanır. Mekanik bir klavyeden beklediğiniz tüm tepki, doğruluk, dokunsal tatmin ve dayanıklılık. CK721, tercihlerinize göre farklı renklerde Mavi, Kahverengi veya Kırmızı anahtarlarda mevcuttur. Cooler Master CK721 Mekanik RGB oyuncu klavyesi ile yazma hızınızı, doğruluğunuzu ve oyuncu potansiyelinizi şimdi geliştirin.

Evrensel Uyumluluk – Bilgisayar spektrumunun hangi tarafına düştüğünüz önemli değil; CK721, gezegendeki her modern cihazla neredeyse uyumludur. Buna şu cihazlar dahildir: Windows 8 ve üzeri, Mac OS X, iOS ve Android. Maksimum rahatlık için, basit bir tuşa basarak tüm cihazlar arasında kolayca yumuşak geçiş yapın.

Uzun Ömürlü Pil Kapasitesi – 2000 mAh pil ile donatılmış CK721, Bluetooth ile bağlandığında 73 saate kadar ve 2,4 GHz kablosuz ile bağlandığında (LED KAPALI durumdayken) 14 saate kadar uzun çalışma saatleri sağlayarak tam olarak oyun yada işinize odaklanmanızı sağlar.

Cooler Master CK721 Kablosuz Mekanik Klavyesi Tanıtıldı!

Klavyenizi aksesuarlarla geliştirin – Çok yakında örgülü sarmal kablo, PBT tuş takımı setleri ve CK721’i özelleştirmeniz ve gerçekten size ait olmasını sağlamanız için renkli alüminyum üst plakalar olacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu