Tiktok Takipçi Satın Al

En Uygun Cooler Master Kulaklık! Cooler Master CH321 İnceleme

EN UYGUN COOLER MASTER KULAKLIK! Cooler Master CH321 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Cooler Master, farklı fiyat noktalarını kapsayan çok sayıda oyun çevre birimine sahiptir ve bugün en uygun fiyatlı oyuncu kulaklıklarından biri olan CH321’e yakından bakıyoruz.

Cooler Master CH321 modeli MH serisi oyun kulaklıklarının hemen altında bulunan, daha Cooler Master’ın giriş seviyesi oyun kulaklığıdır.


CH321, standart bir ana Cooler Master kutusu ile ​​gelir ve kutudan çıkanlar sadece kulaklık ve kullanım kılavuzudur. Bu arkası kapalı kulaklık, askılı kafa bandı aracılığıyla başınıza oturduğu bir üst metal çerçeve tasarımı kullanır. Bu tasarım çok esnek olsa da metal çerçeve, büyük kafaları olanlar için sınırlayıcı bir faktördür.

En Uygun Cooler Master Kulaklık! Cooler Master CH321 İnceleme

Öte yandan, basınç kuvveti o kadar güçlü değil ki bu iyi bir şey çünkü uzun saatler kullanımda rahatsızlık yaratmıyor. Ancak, daha küçük kafalı oyuncular bunu biraz fazla gevşek bulabilir. Şahsen, kulaklığın çok büyük olduğunu ve yumuşak basınç kuvvetiyle birleştiğinde arkası açık bir kulaklık takıyormuş gibi hissettirdiğini düşünüyoruz.

Kafa bandı ve kulak yastıkları yumuşak dolgulara sahiptir ve PU deri ile kaplanmıştır, kulaklığın geri kalanı ise plastikten malzeme ile gelmekte. Esnek mikrofon, sol kulaklığa kalıcı olarak takılır ve üzerinde mikrofonun açık olduğunu gösteren kırmızı bir LED bulunur.

En Uygun Cooler Master Kulaklık! Cooler Master CH321 İnceleme

Cooler Master CH321 Özellikleri

  • Sürücü: 50mm
  • Frekans Tepkisi: 20 Hz – 20.000 Hz
  • Kulaklık Hasassiyeti: 1150 dB
  • Kablo: 2.3m dayanıklı plastik
  • Kafa Bandı: çelik ve plastik malzeme, suni deri ve köpük yastık
  • Mikrofon: Esnek yapılı
  • Ağırlık: 348gr

En Uygun Cooler Master Kulaklık! Cooler Master CH321 İnceleme

Ne yazık ki, Cooler Master, mevcut tek fiziksel kontrol sol kulaklığın arkasındaki ses düğmesi olduğundan, bir mikrofonu sessize alma düğmesi yer almıyor. Kablo ise örgülü olmasa da kalınlık ve sağlamlık açısından kaliteli duruyor. Kalın kablo yapısına sahiptir. 2,3 metre uzunluğa sahip olan kablo bilgisayarınıza USB ile bağlanıyor.

Bağlantı açısından, Cooler Master CH321 yalnızca USB bağlantısını destekler. Yerleşik DAC, tüm ses işlemlerini gerçekleştirir ve PC, XBOX ONE S ve PlayStation 4, PlayStation 5 ile uyumludur. Kulak kapları plastikten yapılmış ve kulaklarınızın tamamını içine alan circumaural tasarıma sahipler.

50 mm sürücüler var ve bu sürücüler 16 ohm gibi düşük bir empedansa sahipler. Baslar kulağa oldukça doygun geliyor. Ses biraz renklendirilmiş gibi geldi, yani üzerinde uygulanmış bir ekolayzır varmış gibi.

En Uygun Cooler Master Kulaklık! Cooler Master CH321 İnceleme

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu