Tiktok Takipçi Satın Al

Clash Royale Şok İddia!

Clash Royale Oyunun (Oyunda Tutma) Politikası Deşifre Oldu. Clash Royale, milyonlarca oyunseverin oynadığı, pek çoğumuzun eğlenmek için, bazılarımızın kafa dağıtmak için oynadığı çok güzel bir oyun.

Son zamanlarda Clash oyunlarına azalan ilgi ve reyting düşüşleri. Ayrıca oyunların eski halinden sapması pek çok oyuncuyu tabiri caizse ‘kıllandırdı’.Yapılan araştırmalara göre SuperCell, aynı Facebook ve YouTube gibi bir havuz oluşturmuş durumda.


Clash Royale Şok İddia!

Oyuncuların Düşüncesi:

Pek çoğunuz bu oyunda belki sinir krizi geçirdiniz. Veya pek çoğunuz bu oyuna saatlerini verdi ve sonucun da koca bir mağlubiyet ve birkaç tane galibiyet kazandı.. Sizleri gayet iyi anlıyoruz.. 🙂

Bu oyunda bir bit yeniği olduğu hakkında pek çok haber gördük ve bunun hakkında haber yapmaya karar verdik. Belki sizlerde bizimle aynı fikirdesinizdir. Bu oyun pek uzun zamandır piyasada ve öyle ki pek çok kişiyi kazandırır iken pek çok kişiyi hüsrana uğratmış bir oyun. Hep kazanacak olsaydık oyun olmazdı. Lakin şöyle bir sorun var ki biz oyuncular hep kaybetmiyor muyuz? Bunda bir gariplik var dedik ve araştırmaya başladık.

İlgili Makaleler

Bir Havuz Bulduk! İçinde Hepimiz Varız!

Bu havuza ne ad verilir ne ile ilgilidir şuan kimse bilmiyor. Lakin şunu çok iyi biliyoruz ki bu Clash Royale’in, oyunu oynayanları ekranda tutmaya çalışma çabalarından biri. Pek çok kez kaybeden bir oyuncuyu hırslandıran ve nihayetinde kazanmasını sağlayan bir sistem. Altta ezilen yok, çünkü devirli bir biçimde dönüyor ve her ne kadar da aynı kupada karşılaşsanız dahi karşıdaki oyuncu sizden daha üstün kartlara ve sizin destenizin (Counter)’ına sahip yani sizin kartlarınızın avcısı kartlarına. Bu tesadüf olamaz öyle değil mi?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu