Tiktok Takipçi Satın Al

Citizen Sleeper 2’nin Geliştirilmesi İçin Bir Yıl Daha Gerekiyor

2024 yılında popüler bir masaüstü oyun mekaniğine dayanan Citizen Sleeper adlı rol yapma oyununun geliştiricisi tek kişilik stüdyo Jump Over The Age, oyun hakkında bazı bilgiler paylaştı. Citizen Sleeper’ın yaratıcısı Gareth Damian Martin, bu yılın sonuna doğru bir devam oyunu olan Citizen Sleeper 2: Starward Vector’ü tanıtmayı planladığını belirtti. Martin, devam oyununu geliştirmeye yönelik çalışmaların sona ermesine yaklaşık bir yıl olduğunu tahmin ediyor ancak devam oyununun şimdiden orijinal oyundan daha büyük ve çeşitli göründüğünü söyledi. Oyun tasarımcısı, yarattıklarından gurur duyduğunu ve oyunculardan sabırlı olmalarını istedi.

Citizen Sleeper, kaçak bir androidin illegal bir uzay istasyonunda yaşamını konu alan bir rol yapma oyunudur ve 2022 yılında Steam’de piyasaya sürüldü. Oyun, %94’lük bir alıcı tavsiyesi ile oldukça olumlu eleştiriler topladı. Şu anda Martin, Citizen Sleeper’ın temalarına dayalı bir kitap üzerinde çalışıyor ve onun bir masaüstü oyunu olan eşlik eden bir oyun üzerinde de çalışıyor.


Bu haberde, Citizen Sleeper’ın devam oyunu olan Citizen Sleeper 2: Starward Vector’ün geliştirilme aşamasında olduğu ve bu yıl sonuna kadar tanıtılacağı vurgulanıyor. Oyunun yaratıcısı, devam oyununun orijinal oyundan daha büyük ve çeşitli olacağını belirtirken, şu anda Citizen Sleeper’ın temasına dayalı bir kitap ve eşlik eden bir masaüstü oyun üzerinde çalıştığını da açıklıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu