Chrome'un Android Sürümüne Bir Yenilik Daha - TeknoDiot.com

Chrome’un Android Sürümüne Bir Yenilik Daha

Abone Ol 

Arama devi Google, popüler internet tarayıcısı Chrome’un Android versiyonuna ekleyeceği yeni keşfet arabirimini şu an test ediyor. Yeni özelliğin detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

takipçi satın al
takipçi satın al

Google‘ın internet tarayıcısı Chrome yeni özellikler almaya devam ediyor. Google’ın şimdi de Chrome’un Android versiyonu için yeni bir içerik keşif arabirimini test ettiği ortaya çıktı. Test edilen bu içerik keşif arabirimi kullanıcıların ilgisini çekebilecek yeni siteleri keşfetmelerine olanak sağlıyor.

[sp-related style=”dark” id=”31098″]

Google ziyaret ettiğiniz site ve içerikleri analiz ederek size çeşitli önerilerde sunacak. Test aşamasında birçok Hint web sitesinin olması bu özelliğin Hindistan üzeriden test edildiğini gösteriyor. Bu özelliği hemen kullanmak istiyorsanız tarayıcı adres satırına chrome://flags yazın ve “explore” diye aratın.

Chrome'un Android Sürümüne Bir Yenilik Daha

Daha sonra karşınıza çıkan Explore websites seçeneğini “Enabled” durumuna getirin. Bu yeni keşif özelliğinin önümüzdeki günlerde tüm kullanıcılara açılması bekleniyor.

Göz atın:   WhatsApp'deki RCE Android Cihazlara Etki Ediyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu