Cepte Şok Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

Cepte Şok uygulaması ile Şok marketler özellikle Türkiye’de market alışverişlerinde farklı ve yeni bir alışveriş şeklini başlattı.

Bu alışveriş yönteminde isteyen her kişi online olarak Cepte Şok uygulaması ile evinden ya da bulunduğu yerden ayrılmadan almak istediği ürünleri alabilecek.

Uygulamanın geliştiricisi olan Şok market zincirleri bu sayede insanların ne zaman isterlerse alışveriş yapmalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Uygulama ise genel olarak şu şekilde işliyor. Mobil uyulama üzerinden istenilen ürünler alınıyor, para ödemesi gerçekleştiriliyor. Daha sonra ise istenilen ve alışverişin başında seçilen herhangi bir Şok mağazasından alınan ürünler seçilen bir zaman aralığında gidip teslim alınıyor.

Cepte Şok Uygulaması Nedir? Ne İşe Yarar?

Cepte Şok Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Hızlı ve konforlu bir alışveriş imkânı sunmayı amaçlayan Cepte Şok uygulaması yanı sıra özellikle market kalabalıkları içine girmek istemeyenler için de ideal bir uygulama olması için geliştirildi. Bu uygulamayla alışveriş yapmak ve diğer özelliklerini kullanmak için ise yapılması gerekenler şunlardır.

Öncelikli olarak kullanılan mobil sisteme ait uygulama mağazasından bu uygulama indirilir. Ardından sisteme giriş yapabilmek için üyelik işlemleri tamamlanır ve belirlenmiş kullanıcı adı ve şifre ile sistem içine girilir. Bura yer alan menüler yardımıyla alışveriş tamamlanır, ürünlerin alınmak istendiği market adresi belirlenir ve son olarak da ödeme yapılır. Sonrasında ise belirlenmiş saate gidip sizin için hazırlanmış olan alışveriş torbalarınız teslim alınır.

İLGİLİ İÇERİK:  Google Haritalar'da Konum Ekleme Nasıl Yapılır?
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu