TeknoDiot
     
     
     

Canon EOS 90D DSLR Fotoğraf Makinesi Duyuruldu!

Canon EOS 90D DSLR Fotoğraf Makinesi Duyuruldu!

Yeni bir DSLR fotoğraf makinesi için alışveriş yapıyorsanız ve çok fazla para harcamak istemiyorsanız şansınız yaver gitmiş. Canon’un yakın zamanda EOS 90D’yi duyurması kulağa hoş gelebilir.

Canon’un Rebel DSLR serisinden biraz daha pahalı bir orta sınıf kamera ancak fotoğrafınızı bir üst seviyeye çıkarmak isteyen bir tutkunsanız incelemeye değer olabilir.

Canon EOS 90D DSLR Fotoğraf Makinesi Duyuruldu!

Özellikler açısından Canon EOS 90D 32.5MP CMOS APS-C sensörle geliyor. Tam çerçeve algılayıcıyı bekliyorsanız, diğer modellere bakmanız gerekebilir. Bununla birlikte eğer sorunlarınız varsa EOS 90D ayrıca DIGIC 8 görüntü işlemcisiyle birlikte gelir. Kamera ayrıca 30 fps’de 4K video kaydını ve 120 fps’de 1080p’yi de destekleyecektir.

Fotoğrafları kablosuz olarak aktarmak istiyorsanız, kamera hem WiFi hem de Bluetooth’u destekliyor. Canon ayrıca, EOS 80D’nin 7 fps çekim hızına kıyasla, EOS 90D’nin 10 fps hızında çekim yapabileceği kameranın çekim hızını artırdı. Fiyatına gelince, Canon EOS 90D 1.199 $ ‘dan başlayan fiyat etiketine sahip olacak.

Kit lensi paketini istiyorsanız, EF-S 18-55mm f / 3.5-5.6 IS STM lensi 1.349 $ ve EF-S 18-135mm f / 3.5-5.6 IS USM kiti için 1.599 $ fiyat etiketi içeren bir paket olacak .

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Sennheiser, İlk Kablosuz Oyuncu Kulaklığı GSP 670’i Tanıttı

Buğra Noyan

Honor 20 Pro Çin’de Satışa Başlıyor!

Yusuf Karcılar

Samsung Galaxy Note 20 Tasarımı Nasıl Olacak?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.