Tiktok Takipçi Satın Al

Call of Duty: Warzone, Yeni Güncellemesi Oyuna Yeni Bir Eşya Eklendi

Call of Duty: Warzone oyuncuları, battle royale oyununun en son güncellemesi yayınlandı ve yeni eşya oyuna ekledi.

Bu öğeye Zırh Satchel denir ve adından da anlaşılacağı gibi, doğrudan haritaya dağılmış olan zırh plakaları ile ilgilidir ve maçlar sırasında oyun içi sözleşmeler tamamlanarak edinilebilir.


Oyuncuların, bir yere yakalandıklarında veya bir dövüşü bitirdikleri zaman savunmalarını yenilemek için onlarla daha fazla zırh taşımasına olanak tanır ve oyuncuların avantajlarını bulmaları ve kullanmaları için artık oyunda canlıdır.

Infinity Ward, yayınladığı yeni güncellemeyle birlikte oyuna zırh plakalarının sayısını artıran yeni bir eşya ekledi.

Yeni eşya: Zırh çantası

Oyuna eklenen bu yeni çanta, haritada bulunabildiği gibi eşleşmeler sırasında oyun içi görevleri yaparak da kazanılabiliyor. Oyuncuların daha fazla zırh taşımalarını sağlayan bu çanta şu an oyunda oyuncular tarafından da kullanılabilir.

Yeni Zırh Satchel öğesi, Infinity Ward’ın nasıl çalıştığını açıkladığı en son Warzone güncellemesi için yama notlarında ayrıntılı olarak açıklandı. Öğeyi bulan veya satın almak için sözleşmeleri tamamlayan oyuncular, oyuncuların normalde taşıyabileceğinden üçten fazla sekiz zırh plakası taşıyabilir.

Normalde onlara ateş ederken bir oyuncunun normalde onlara ne kadar yedek zırhı olduğunu söylemek imkansızdır, bu nedenle bu Zırh Satchel’in kişinize sahip olması, rakiplerin zırhınızın dışında olduğunu düşünmesini sağlayarak büyük beyin oyunlarına yol açmaz.

Call of Duty: Warzone, Yeni Güncellemesi Oyuna Yeni Bir Eşya Eklendi

Yeni güncellemeyle gelen bu eşyanın oynanış üzerinde çok büyük bir etkisinin olacağını söylemek pek mümkün değil ancak oyuncuların çatışmalar sırasında daha güçlü takviyelere sahip olmasını sağlayacağını söyleyebiliriz. Yeni çantayı bulursanız çatışmalara normalden daha hazırlıklı gitme şansınız yüksek diyebiliriz.

Bununla birlikte, güvenli bölgeye girmeniz gerektiğinde ve zırh malzemelerinizi doldurmak için bir Satın Alma İstasyonunda durmak için zamanınız olmadığında, dövüşler sırasında veya rotasyonlar sırasında daha iyi güçlendirilmeniz yardımcı olacaktır. Zırh bulursanız, tedarikinizi yenileyebileceğiniz ve bir sonraki dövüş için daha fazlasına sahip olabileceğiniz için daha da iyi bir konumda olacaksınız.

Ayrıca “Bu eşya, varsayılan olarak zırh plakası içermez, sadece oyuncunun taşıdığı miktarı artırır. Ödülü garantilemek, Scavenger görevlerini tamamlamaya bağlıdır” ifadelerine yer verildi.

:: Call of Duty: Warzone Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Warzone, Yeni Güncellemesi Oyuna Yeni Bir Eşya Eklendi

Call of Duty: Warzone, Yeni Güncellemesi Oyuna Yeni Bir Eşya Eklendi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu