Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’den Haftanın Fırsatları #5 | Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

Steam haftalık indirimlerde bu hafta hangi oyunlar var? Steam haftalık indirimleri her hafta olduğu gibi bu haftada devam etmekte. 

Steam‘de bu hafta (3-10 Haziran) tarihleri ​​arasında bir çok oyun indirimde. İşte aylık Steam indirimlerindeki oyunlar. Steam’de her hafta yüzlerce oyun indirime girmekte.

Bu oyunların içinde popüler oyunlarda mevcut. Bu haberimizde sizlere bu hafta yani 3 Haziran – 10 Haziran 2019 arasında yer alan indirimlerdeki oyunları listeledik. Bu makalemizde de diğer bu haftaki indirimde yer alan popüler tüm oyunlar burada bulabilirsiniz.

NBA 2K19


NBA 2K, türünün en iyisi grafikler ve oynanıştan çığır açan oyun modları ve oyuncuları içine çeken açık dünya “Mahalle”ye kadar spor oyunlarının ne olabileceğini tanımlamakla geçen 20 yılı kutluyor. NBA 2K19, oyunları gerçek dünyadaki basketbol heyecanı ve kültürüne bir adım daha yaklaştırırken sınırları zorlamaya devam ediyor.

Yeni Devralma özelliğiyle MyPLAYER’ınızın basketbol potansiyelini sonuna kadar yaşayın. Daha önce sahada hiç görülmemiş özel hamlelerin ve becerilerin kilidini açın veya Takım Devralma özelliğini etkinleştirerek takımınızın gücünü sonuna kadar kullanın.

Güncellenen Mahalle’de tek bir gün bile kaçırmak istemezsiniz. Sahada, Under Armour Cages’da ve mahalledeki canlı oyunlarda kendinizi gösterin. Yeni günden geceye geçişlerde gün doğana kadar oynayın, Jordan Rec Center’a adım atın veya heyecan verici 3’e 3 sokak karşılaşmaları için eski Ekibi bir araya getirin.

[sp-related style=”dark” id=”19319″]

DiRT 4

Dünya lideri arazi yarış serisi geri döndü! DiRT 4, en zorlu ralli, rallycross ve landrush yollarıyla ve turlarıyla yüzleşirken seni üretilen en güçlü makinelerin direksiyonuna geçirir.  Çığır açan ‘Senin Aşaman’ teknolojisi, sana bir düğmeyle Avustralya, İspanya, Michigan, İsveç ve Wales’de milyonlarca ralli rotası sağlar.

Sporun tarihinde üretilmiş en efsanevi 50’den fazla ralli aracını sür. Fransa, Portekiz, Birleşik Krallık, İsveç ve Norveç’te yarışlarıyla FIA World Rallycross Championship’in resmi oyunu. Supercars, RX2, Super 1600 ve B Grubu rallycross’ta yarış. California, Nevada ve Mexico’da inanılmaz kısa kulvarlı buggy & truck landrush yarışları.

Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist

Amerika Birleşik Devletleri, dünyadaki ülkelerin üçte ikisinde askeri bir varlığa sahip ve bazıları yeterli. Kendilerini çağıran bir grup terörist Mühendis, ABD menfaatlerine yönelik artan saldırıların ölümcül bir geri sayımı olan Kara Liste adlı terör ultimatumunu başlattı.

Hearts of Iron IV

Raft

Kendiniz ya da arkadaşlarınızla, göreviniz tüm dünyada destansı bir okyanus maceraından kurtulmak. tehlikeli bir deniz! Hayatta kalmak, salını genişletmek ve tehlikelere karşı dikkatli olmak için enkaz topla okyanus!

Eski plastikten yapılmış bir kancadan başka bir şey olmadan küçük bir sal üzerinde sıkışıp kalmışlar, Mavi okyanus tamamen yalnız ve görünüşte topraksız! Kuru bir boğaz ve boş bir mideyle hayatta kalmak kolay olmayacak!

Sal, sizi ve arkadaşlarınızı büyük açık denizde destansı bir maceraya fırlatır. hayatta kalmak, kaynakları toplamak ve kendinize layık bir yüzen ev inşa etmek amacı sağkalım.

BATTALION 1944

LIMBO

Subnautica

Subnautica, bir yabancı okyanus gezegeninde geçen su altı serüven oyunudur. Güzellikler ve tehlikelerle dolu büyük bir dünya sizi bekliyor.

Yabancı bir okyanus gezegenine düştünüz ve tek seçeneğiniz derinlere inmek. Subnautica’nın okyanusu; güneş ışınlarının süzüldüğü sığ mercan kayalıklarından, tehlikeli, derin çukurlara, lav bölgelerine ve biyo-ışıltılı su altı nehirlerine kadar uzanmaktadır. Yosun ormanları, yaylalar, kayalıklar ve mağara sistemlerini keşfetmek için oksijeni verimli kullanın. Su yaşam doludur: bazıları faydalı, çoğu ise tehlikelidir.

Yaşam kozanız okyanusa çakıldığında; su, yemek bulmak ve keşif için donanım gelişmek için zamanınız kısıtlıdır. Çevrenizden kaynakları toplayın. Bıçak, ışık, dalış giysisi ve kişisel su aracı üretin. Gelişmiş ögeler üretebilmek için daha derinlerden nadir bulunan kaynaklar toplayın.

The Escapists 2

Dünyanın en iyi korunan hapishanesinden kaçmak için her şeyi riske at. Birden fazla kata, çatıya, havalandırmaya ve yer altı tüneline sahip en büyük hapishaneleri keşfet.
Hapishane kurallarına göre yaşaman, yoklamalara katılman, hapishane işlerini yapman ve katı kuralları takip etmen gerek, üstelik özgürlük planını gizlice yürürlüğe koyarken!
Hapishane kaçmak için yapacağın şeyler sayesinde yolun buzlu Tundra Kalesinden çöl gezintilerine ve hatta en son sınıra düşecek!

Mahkumların gerçekten de sana itaat etme zamanı geldi. Sana özel benzersiz karakteri oluşturmak için pek çok özelleştirme arasından seçim yap. Kaçışını planlarken şık görünmen gerek. En fazla 3 arkadaşınla bir araya gelerek en iyi kaçış tayfasını kurarak gelmiş geçmiş en iyi kaçışları planla! İnternette veya aynı koltukta bir araya gelerek sinsi maceralarını hazırla.

Birlikte çalışarak daha da karmaşık ve cesur planlar kurabilirsin. Rekabet edesin mi var? Karşılıklı moda girerek tüm arkadaşlarından daha kısa sürede hapishaneden kaçabileceğini göster. Planlar işe yaramazsa rekabetini iç avluda yumruklarla çöz!

Conqueror’s Blade

Conqueror’ın Blade’i olan ve tamamen yeni, bedava bir taktiksel eylem MMO olan devasa bir açık dünyaya egemenliği sağlamak için ordularınıza emir verin. Büyük çaplı PvP savaşlarında düşman kalelerine saldırmak için yıkıcı kuşatma silahları kullanın, toprağı ve gücü güvence altına almak için birimlerinizi gönderin ve tarihin en büyük faturası olmaya çalışırken rakip savaş ağaları ile ittifaklar kurun veya terk edin!

Katana ZERO

Katana ZERO şık bir neo-noir, çığır açan bir aksiyon ve anında ölüm mücadelesi içeren aksiyon-platformer. Güzel acımasız bir akrobatik ekranda geçmişinizi çözmek için zamanı kısın, çizin ve değiştirin.

Olağanüstü Savaş: Durum gerektirdiği halde muhalefetinizin üstesinden gelin. Silah ateşini düşmanlara geri döndürün, yaklaşmakta olan saldırılardan kurtulun ve düşmanları ve çevreleri tuzak ve patlayıcılarla değiştirin. Kurtulan bırakma.

El Yapımı Sıralar: Her seviye sayısız tamamlama metodu için özel olarak tasarlanmıştır. Düşmanınızı uygun gördüğünüz şekilde elimine etmek için kendiliğinden yaklaşımları kullanarak düşmanları yaratıcı bir şekilde yenin.

Sıradışı Öyküleme: Beklenmedik bir sonuca varmak için bükülmüş ve katlanmış, sinemasal diziler yoluyla oynanışta anlatılan esrarengiz bir hikaye.

İndirimlerdeki tüm oyunları görmek için tıklayın

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu