Tiktok Takipçi Satın Al

Call of Duty: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Black Ops 4'ten farklı olarak Modern Warfare, her zamanki multiplayer modları ve co-op misyonları üzerine singleplayer kampanyası yapacak.

Call of Duty: Modern Warfare sistem gereksinimleri belli oldu. Call of Duty: Modern Warfare beta çıktı.


Modern Warfare’in hikayesinin bu şekilde sıfırlanması ile Infinity Ward, Kaptan John Price gibi dizideki oyunlardan tanıdık karakterleri geri getirirken, aynı zamanda “manşetlerden kopmuş” gibi görünen olaylarla ilgili, gerçekçi bir dünya yaratmayı umuyor.

Call of Duty: Black Ops 4’ten farklı olarak Modern Warfare, her zamanki multiplayer modları ve co-op misyonları üzerine singleplayer kampanyası yapacak.

PC ve Xbox One kullanıcıları da oyunun çoklu-oyuncu modlarını deneme fırsatı bulacaklar. Activision açık beta testine özel Call of Duty: Modern Warfare sistem gereksinimlerini açıkladı. Bu arada Call of Duty tarihinde ilk defa PC oyuncuları ile konsol oyuncuları bir arada oynayabilecek.

Serinin il oyunundan beri en çok sevilen savaş oyunlarından bir tanesi halini almış olan Call Of Duty en son oyunu ile de savaş oyunu severlerin gönlünü kazanmayı başardı. Oyun benzersiz grafikleri ve çatışmadan çatışmaya sürükleyen senaryosu ile çıktığı günden itibaren adından söz ettirmeyi başardı. Yarattığı bu etki ile oyun binlerce oyuncu tarafından satın alındı ve oynandı.

Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Her zaman büyük bir başarı yakalayan Call Of Duty serisi Modern Warfare ile de öne çıkmayı başardı. Oyun birçok oyuncu tarafından tercih edildi ve severek oynandı fakat sistem gereksinimleri ile de özellikle yeni nesil bir bilgisayara sahip olmayanları hayal kırıklığına uğrattı denilebilir. Yinede sağladığı benzersiz grafikler ve çatışma ortamları ile bu sistem gereksinimleri hak ettiği düşünülmekte.

Call Of Duty Modern Warfare sistem gereksinimleri göz önünde bulundurulduğu zaman aslında oyununun neden bu kadar tercih edilir boyuta ulaştığı anlaşılmakta. Çünkü oyun oldukça kaliteli  bir deneyimi oyuncularına sunmakta.

Call of Duty: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Call Of Duty Modren Warfare sistem gereksinimleri, minimum ve önerilen olarak iki parça şeklinde ele alınmakta. Minimum sistem gereksinimleri ile bazı muhteşem grafiklerden ödün vererek de olsa oyun sorunsuz bir şekilde oynanabilmekte. Bununla birlikte önerilen sistem gereksinimleri oyunun kusursuz bir şekilde oynanmasına imkan tanımakta. Oyun için gereken sistem gereksinimleri şu şekilde sıralanabilir;

Call of Duty: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64-Bit (SP1) veya Windows 10 64-Bit (1709 veya sonrası)
 • İşlemci: Intel Core i5 2500k veya AMD karşılığı
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 2GB / GTX 1650 4GB veya AMD Radeon HD 7950
 • RAM: 8GB RAM
 • HDD: 45GB Boş alan
 • Bağlantı: Geniş  bant Internet bağlantısı
 • Ses: DirectX uyumlu

Önerilen

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit (son Servis Paketli)
 • İşlemci: Intel Core i7 4770k veya AMD karşılığı
 • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 4GB / GTX 1660 6GB veya AMD Radeon R9 390/AMD RX 580
 • RAM: 16GB RAM
 • HDD: 45GB Boş alan
 • Bağlantı: Geniş  bant Internet bağlantısı
 • Ses: DirectX uyumlu

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci olarak Intel Core İ3 4340 ya da AMD FX 6300 kullanılmalıdır. En az 8 GB belleğe ihtiyaç vardır. Ekran kartı olarak, GTX 1650 4 GB, NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB ya da AMD Radeon HD 7950 önerilmektedir. Dahili depolama alanında 175 GB yere ihtiyaç vardır. İşletim sistemi için en az Windows 7 64bit ya da Windows 10 önerilmektedir. DirectX 12 desteği sağlanmalıdır.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci olarak Intel Core i5 2500k ya da AMD R5 1600X tercih edilmelidir. En az 12 GB bellek kullanılmalıdır. Ekran kartı olarak GTX 1660 6 GB, AMD Radeon R9 390, AMD RX 580 ya da NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB kullanılmalıdır. 175 GB depolama alanına ihtiyaç vardır. Windows 10 64 bit işletim sistemi kullanılmalıdır ve DirectX 12 desteği sağlanmalıdır.

Call of Duty: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Modern Warfare 2019’da yeniyseniz ve çok oyunculu oyununuzu geliştirmek için ipuçları ve püf noktaları arıyorsanız , burada oyunun önüne geçebilirsiniz.

 • PS4 Erken Erişim (yalnızca ön sipariş oyuncuları): 12-13 Eylül
 • PS4 Açık Beta: 13 – 14 Eylül
 • PC, Xbox One ön sipariş beta, PS4 açık beta: 19 Eylül (18:00 BST) – 20 Eylül (02:00 BST)
 • PC, Xbox One, PS4 açık beta: 20 Eylül (02:00 BST) – 23 Eylül (18:00 BST)

Yayınlanan sistem gereksinimlerine bakılırsa,  bilgisayarınızın Intel Core i5 2500k veya muadili bir AMD işlemcisi, 8 GB belleği ve NVIDIA GeForce GTX 670 (2 GB) veya GTX 1650 (4 GB) veya  AMD Radeon HD 7950 ekran kartı var ise sorunsuz bir deneyim yaşayabileceksiniz. Tabii ki sabit diskinizde de 45 GB yer açmayı unutmayın.

Call of Duty: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri Call of Duty: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Call of Duty: Modern Warfare Sistem Gereksinimleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu