Tiktok Takipçi Satın Al

Call of Duty: Modern Warfare İçin İki Yeni Kış Modu Geldi

Ağustos ayında duyurulan Call of Duty: Modern Warfare için iki yeni kış modu oyuna eklendi. Call of Duty: Modern Warfare kış moduna yakından bakalım!

Oyun haberlerinde bu sefer sizlere Call of Duty: Modern Warfare için yayınlanan yeni iki kış modundan bahsedeceğiz. Call of Duty: Modern Warfare oyuncularının da merakla beklediği modlardan biri de hiç şüphesiz kış moduydu. Call of Duty: Modern Warfare kış modu oyunculara neler sunuyor?


Activision, yeni yıldan dolayı Call of Duty: Modern Warfare oyununa iki yeni kış modu ekledi. Eklenen bu kış modlarından bahsedecek olursak bir tanesinde silah olarak sadece kartopları kullanılacak. İkinci modda ise bir bakım paketi gelene kadar, tahsis edilen bölgenin korunması gerekecek. Yeni modlar, 31 Aralık 2019’a kadar kullanılabilecek.

Call of Duty: Modern Warfare İçin İki Yeni Kış Modu Geldi

Call of Duty: Modern Warfare’ın ikinci modu ise “Drop Zone” olarak isimlendirilmiş. Bu mod, gerilimi yüksek ve Snowfights’a göre şiddet içeren bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu modu oynamak ve kazanmak isteyen oyunseverler, bir bakım paketi gelene kadar bölgelerini korumak durumunda kalacaklar.

Call of Duty: Mobile’ın “Prop Hunt” haritasını oynamak istediklerinde farklı bir görünümle karşılaşacaklar. “Winter Raid” olarak isimlendirilen bu tema, Call od Duty: Mobile’a kış havası katacak.

Call of Duty Modern Warfare kış modu

Son olarak, Call of Duty: Black Ops 4, Quad Feed ile verme mevsimine giriyor. 2 Ocak’a kadar, oyuncular 2X XP’nin ve farklı modlarda ödüllerin tadını çıkaracaklar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu