Call of Duty: Mobile, Üç Gün İçerisinde Rekor Rakamlara Ulaştı! - TeknoDiot.com

Call of Duty: Mobile, Üç Gün İçerisinde Rekor Rakamlara Ulaştı!

Abone Ol 

Call of Duty: Mobile, çıktığı günden itibaren rekorlar kırarak 20 milyon indirme ve 2 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi.

Oyun yapımcısı Activision ve Tencent Games ile birlikte yapılan son sürümü olan Call of Duty: Mobile, Google Play Store’da 33 ülkede en çok indirilenler listesinde. Call of Duty serisinin mobil için yaptığı oyun 20 milyondan fazla kez indirildi.

“Call of Duty: Mobile, tahminlere göre şu ana kadar 20 milyon kurulumda harcanan 2 milyon dolardan fazla para harcadı. Buna, Activision ve Garena’nın oyunun sürümleri de dahildir” diyor. Bu, Activision için büyük bir başarıdır ve şirketin engebeli ve kararsız 2019 yılının ilk çeyreğinden sonra tam olarak aradığı kandı.

Call of Duty: Mobile, Üç Gün İçerisinde Rekor Rakamlara Ulaştı!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Oyun, çoklu oyun modları içerdiği için geniş çapta övülüyor. Call of Duty: Mobile, Takım Özgürlüğü, Ara ve Yok Et, Hakimiyeti, Frontline gibi imza oyun modlarını daha özgür Battle Royale ile birleştirdi ve diğer tüm serbest çalışanlara göre daha fazla seçenek sunuyor.

Oyunu iOS ve Android cihazlarda ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Oyun oynamak için para gerektirmez ve diğer içerikler arasında oynayabileceğiniz tur sayısını bile sınırlamaz. Mikro dönüşümler söz konusu olduğunda oyuncu dostu olmama konusunda rezil olan Activision için şaşırtıcı bir şekilde bu oyun olumlu bir adımdır.

Göz atın:   Call of Duty: WWII Headquarters Duyuruldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu