«
Call of Duty: Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı Mobil Oyun Haberleri

Call of Duty: Mobile oyun beta testi Android’de belirli bölgelerde devam etmekte, ancak Activision geliştikçe Call of Duty’i Mobile’e iOS ve Android’de ücretsiz olarak oynamak için ücretsiz olarak getiriyor.

Geçen hafta bahsettiğimiz gibi, Mobil oyun üç modda yer alacak – Multiplayer, Zombies ve Battle Royale modlarıyla oyuncularla buluşacak.

Bazı kullanıcılar Activision’ın Mobil oyunda Battle Royale kipinde bazı testler açtığını bildiriyorlar ve şimdi Blackout’tan farklı olan mod için haritaya ilk bakış ortaya çıkıyor. Bu harita aslında Modern Savaş ve Kara Ops konumlarını Crash, Estate, Standoff ve daha fazlası gibi alanlar da dahil olmak üzere Call of Duty: Mobile oyunu için bir Battle Royale modunda birleştiriyor.

İlk Battle Royale haritası

Call of Duty: Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı Mobil Oyun Haberleri

  • Call of Duty: Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı Mobil Oyun Haberleri

    Call of Duty: Mobile İçin Ön Kayıtlar Başladı

Kısa bir süre önce beta aşamasına açılan Call of Duty Mobile oyununda merakla beklenen Battle Royale haritası da ortaya çıktı. Call of Duty deneyimini mobil platforma aktaracak olan oyunun Battle Royale özelliklerini taşıyacağı belirtiliyordu. Oyunun haritası var olan Battle Royale haritalarından farklı görünüyor.

Tamamen Call of Duty Mobile oyunu için özel olarak yeni baştan bir haritanın tasarlandığını açıklayan geliştiriciler haritanın gerçekte Çin ile Kırgızistan arasındaki bir bölgeyi yansıttığı ve oradan esinlenerek oyun için geliştirildiğini belirtti. Çok sayıda bölgenin yer aldığı bu geniş haritanın sanılandan daha büyük olması da bekleniyor.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *