Tiktok Takipçi Satın Al

Call of Duty: Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı

Call of Duty: Mobile oyun beta testi Android’de belirli bölgelerde devam etmekte, ancak Activision geliştikçe Call of Duty’i Mobile’e iOS ve Android’de ücretsiz olarak oynamak için ücretsiz olarak getiriyor.

Geçen hafta bahsettiğimiz gibi, Mobil oyun üç modda yer alacak – Multiplayer, Zombies ve Battle Royale modlarıyla oyuncularla buluşacak.


Bazı kullanıcılar Activision’ın Mobil oyunda Battle Royale kipinde bazı testler açtığını bildiriyorlar ve şimdi Blackout’tan farklı olan mod için haritaya ilk bakış ortaya çıkıyor. Bu harita aslında Modern Savaş ve Kara Ops konumlarını Crash, Estate, Standoff ve daha fazlası gibi alanlar da dahil olmak üzere Call of Duty: Mobile oyunu için bir Battle Royale modunda birleştiriyor.

İlk Battle Royale haritası

Call of Duty: Mobile Battle Royale Haritası Ortaya Çıktı

[sp-related style=”dark” id=”47754″]

Kısa bir süre önce beta aşamasına açılan Call of Duty Mobile oyununda merakla beklenen Battle Royale haritası da ortaya çıktı. Call of Duty deneyimini mobil platforma aktaracak olan oyunun Battle Royale özelliklerini taşıyacağı belirtiliyordu. Oyunun haritası var olan Battle Royale haritalarından farklı görünüyor.

Tamamen Call of Duty Mobile oyunu için özel olarak yeni baştan bir haritanın tasarlandığını açıklayan geliştiriciler haritanın gerçekte Çin ile Kırgızistan arasındaki bir bölgeyi yansıttığı ve oradan esinlenerek oyun için geliştirildiğini belirtti. Çok sayıda bölgenin yer aldığı bu geniş haritanın sanılandan daha büyük olması da bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu