Tiktok Takipçi Satın Al

2024’te Çıkacak Yeni Call of Duty Oyunu “Black Ops Gulf War” Olacak

Call of Duty Black Ops Gulf War seneye çıkacak yeni CoD oyunu olduğu söyleniyor.

Bir sonraki Call of Duty oyununun, 2024 yılında piyasaya sürüleceği ve adının Black Ops: Gulf War olacağı iddia ediliyor.  Bu yapım, Körfez Savaşı dönemini konu alacak ve eski bir Amerikan savaş uçağı olan Lockheed F-117 Nighthawk’ın Call of Duty mobil oyununda sızdırılan bilgilerle gündeme gelmişti.

Oyun Cerberus kod adıyla geliştiriliyor ve özellikle CIA’in faaliyetlerine odaklanacak. Resmi bir duyuru henüz yapılmamış olsa da, oyunun adının muhtemelen “Black Ops: Gulf War” olacağı belirtiliyor.


Activision’ın yeni oyuna sunduğu ön sipariş bonusları da oldukça dikkat çekici ve zombi moduna erken erişim imkanı sunulması planlanıyor. Bu oyunda da, son iki Call of Duty oyununda olduğu gibi hikaye erken erişimi özelliği bulunacak. Yaklaşan Black Ops oyununun, diğer Call of Duty oyunları gibi önümüzdeki sene Ekim veya Kasım aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu yapım, serinin dört yıllık bir geliştirme döngüsüne sahip ilk oyunu olacak.

Call of Duty Black Ops Gulf War Geliyor

2024'te Çıkacak Yeni Call of Duty Oyunu "Black Ops Gulf War" Olacak

2024 yılında piyasaya sürülecek olan Call of Duty oyununun, Black Ops serisinin bir başka bölümü olduğu ve Körfez Savaşı’nda geçeceği yeni bir rapora göre doğrulandı. Windows Central tarafından bildirildiği üzere, Call of Duty’nin yeni oyununu Treyarch tarafından geliştirilecek. Resmi adı henüz belirlenmese de yeni bir Black Ops oyunu olacak.

Körfez Savaşı sırasında geçecek olan oyunda, Soğuk Savaş’ın ardından küresel siyasi sonuçlara da değinilecek.Windows Central, farklı katılımcılara odaklanan “nuanslı” bir anlatıya sahip olan bu yaklaşımı açıklarken, oyunda Körfez Savaşı’nda yer alacağı bilgisinin bu yıl bir oyuncu tarafından yanlışlıkla sızdırıldığını da belirtiyor.

Ayrıca yeni oyunun, daha önceki Call of Duty oyunlarının benimsediği gelecek teknolojisine odaklanmak yerine, daha geleneksel askeri savaş teknolojisi ve Black Ops aletlerine yöneleceğini öne sürüyor. Şu anda, bu yeni Black Ops oyunu 2024 sonbahar aylarında duyurulması bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu